17. Oktobris, 2019
Vārda dienu svin: Karīna, Gaits

Pacelt novada karogu vēl augstāk

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

28. aprīlī ar jau tradicionālo sezonas atklāšanas posmu – šoreiz gan no Valmieras uz Cēsīm – tiks dots starts ikgadējam Latvijas kalnu divriteņu maratona sacensību seriālam, iepriekš tautā pazīstamam kā sebiņš. Devītā sezona šajos populārajos velomačos priekšā arī Kocēnu novada MTB komandas riteņbraucējiem. Par komandas pirmsākumiem, sasniegumiem un šīs sezonas mērķiem stāsta tās pārstāvis MĀRIS PERMAŅICKIS:

Pacelt novada karogu vēl augstāk

«Viss aizsākās 2010. gadā, kad domes darbinieku izbraucienā ar riteņiem līdz Vaidavai radās ideja par kaut ko vairāk – par kopēju velokomandu, kas pārstāvētu Kocēnu novadu un nestu novada vārdu sacensībās. Sākām startēt 2011. gadā.

Pēc pirmajām sezonām sebā apetīte auga – pa to laiku novadā izstrādājām savu identitāti, karogu un uz 2016. gada sezonu jau izveidojām arī vienotas veloformas. Pirmajos gados uz sacensībām vēl braucām katrs atsevišķi, bet līdz ar jauno identitāti nu braucam kopā, taisām komandas mītni, tādējādi esam gana pamanāmi. Ir karogs, formas, mūsu atbalstītāji, tas viss bieži vien parādās sacensību bildēs. Ļoti daudz līdzjutēju mūs atpazīst. Tas arī ir mūsu mērķis, lai ne tikai mūsu novada iedzīvotāji būtu aktīvi, bet lai arī novada vārds tiktu nests pozitīvā gaisotnē.

Zinu, ka, līdzīgi kā mēs, sacensībās piedalās arī Ādažu un Engures novads. Nezinu, kāpēc citi novadi nepiekopj šādu praksi. Jāteic, ka mēs samērā daudz orientējamies uz tautas sportu – aptverot visus vecumus. Pieļauju, ir novadi, kas koncentrējas tikai uz konkrētu disciplīnu, kas nes rezultātu.

ZIRGOS. Kocēnu novada MTB komandas riteņbraucēji Kalvis Līcis (no kreisās), Agris Liepiņš un Andris Āboliņš pērnā gada sacensībās Madonas Smeceres silā. Foto no komandas arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
26. Februāris, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri