23. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Jurģis, Juris, Georgs

Pacels Zaļo karogu pie pirmās Eko augstskolas Baltijā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Piektdien, 8. novembrī plkst. 15.30, atzīmējot Starptautisko Ekoskolu Rīcības dienu, pie Vidzemes Augstskolas (ViA) svinīgi tiks pacelts ekoaugstskolas simbols - Zaļais karogs. Pasākumā piedalīsies ViA rektors Gatis Krūmiņš, Valmieras pilsētas pašvaldības vadītājs Inesis Boķis, kā arī Latvijas Eko skolu programmas koordinators Daniels Trukšāns. Pēc svinīgās daļas apmeklētāji varēs iesaistīties dažādās par eko dzīvesveidu izglītojošās aktivitātēs, kurās piedalīsies uzņēmuma „Daba runā” vadītājs Jānis Karāns, ViA improvizācijas teātris, tāpat būs iespēja noskatīties īsfilmas „Zaļā Valmiera” pirmizrādi un pārbaudīt savas zināšanas datorspēlē „Ceļojums pa Gauju”.

ViA ir pirmā augstskola Baltijā, kura ir ieguvusi eko augstskolas apbalvojumu un titulu. „Šis ir liels notikums ne tikai pašai augstskolai, bet arī plašākai par videi draudzīgu dzīvesveidu domājošais sabiedrības daļai”, norāda augstskolas Ekopadomes priekšsēdētāja vietniece Paula Āboliņa-Ābola. Kopīgi piedalīties Rīcības dienas aktivitātēs, kuras šogad veltītas veselīga uztura tematikai, aicināti visu Vidzemes reģionā esošo Eko skolu audzēkņi, kā arī ikviens interesents.

Ekoskolu programmas pamatā ir brīvi piemērojama un efektīva vides pārvaldes sistēma, kura tiek ievesta mācību iestādēs. Tā veicina izpratni par videi draudzīgu dzīvesveidu un saimniekošanu, vienlaikus to savienojot ar studiju priekšmetiem. Programmas laikā tiek veidota attieksme, vērtību sistēma un interese par vidi.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri