26. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Varis, Eduards, Edvards

Pa Valmieras puiku pēdām

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmieras pilsētas svētku ietvaros biedrība «Divi krasti» aicināja valmieriešus un pilsētas viesus iesaistīties orientēšanās aktivitātē «Pa Valmieras puiku pēdām», iepazīt Valmieras vietas, kuras savā romānā «Valmieras puikas» aprakstījis Pāvils Rozītis.

Pa Valmieras puiku pēdām

Pilsēta mainās un attīstās, tomēr vietas, kuras valmieriešiem bija nozīmīgas un tika aprakstītas romānā, savu nozīmīgumu Valmierā saglabājušas līdz mūsdienām. Lai piedalītos aktivitātē, bija jāreģistrējas sociālajā tīklā Facebook publicētajam pasākumam «Pa Valmieras puiku pēdām». Šajā vietnē tika publicētas bildes ar kontrolpunktiem, kuri dalībniekiem jāapmeklē, jāatrod pēdas un jāuzņem foto. Kad visas «pēdas» bija atrastas, tad, saliekot bildes kopā, varēja uzzināt finiša vietu, kas šajā gadījumā bija Jauniešu māja Mākslinieku ielā 2.

Ierodoties finiša vietā, dalībniekus sagaidīja biedrības «Divi krasti» jaunieši, pārbaudīja, vai visos kontrolpunktos ir uzņemtas fotogrāfijas. Ja visi noteikumi tika ievēroti, dalībniekiem bija iespēja piedalīties balvu momentloterijā.

Balvas pasākumam bija sarūpējuši Valmiermuižas alus darītava, Rancho ūdens parks – veikparks, Z/S «Audzītes», Valmieras Tūrisma informācijas centrs, Smukcepures, T/C «Valleta», Vaidavas keramika, Sajūtu parks un «Cranbery» sukādes. Liels paldies par pasākuma atbalstīšanu arī Valmieras pilsētas pašvaldībai un Valmieras Jaunatnes centram «Vinda».

FINIŠĀ! Kad visi kontrolpunkti izieti, pasākuma dalībnieki atpūšas un malko atspirdzinošus dzērienus pie Jauniešu mājas. Publicitātes foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
1. Augusts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri