20. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Smuidra, Vitauts, Smuidris

Ozols ciemojas Vecpiebalgas novadā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmieras uzņēmēju apvienības Ozols kārtējā sanāksme piektdien, 15. jūnijā, šoreiz notika izbraukumā — valmierieši kopā ar Cēsu uzņēmēju kluba biedriem, kuru vadītājs Arkādijs Suškins ir regulārs viesis Valmierā Ozola un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļas rīkotajos pasākumos, apmeklēja Vecpiebalgas novadu.

Ozols ciemojas Vecpiebalgas novadā

Saiets, ko ar pilnām tiesībām var nosaukt par Vidzemes uzņēmēju tikšanos, notika Inešos, tā galvenais ciemiņš bija Latvijas ekspremjers (no 2004. līdz 2007. gadam) Aigars Kalvītis, kurš kopš 2015. gada ir akciju sabiedrības Latvijas Gāze valdes priekšsēdētājs. Viņa dzimtas saknes ir Vecpiebalgas novadā, tāpēc joprojām tiek saglabāta saikne ar šo vietu, izrādīta interese par novadā notiekošo. Uzņēmēji ar lielu interesi noklausījās Aigara Kalvīša stāstījumu par aktualitātēm Latvijas apgādē ar dabas gāzi, šajā starpvalstu biznesā ļoti būtiskas ir viņa lietišķās attiecības ar Krievijas Federācijas prezidentu Vladimiru Putinu, regulāra komunikācija ar nozīmīgiem lielās kaimiņvalsts uzņēmējiem. Tas ļauj iegūt labākus noteikumus, Latvijas Gāzei slēdzot saimnieciskus darījumus. Aigars Kalvītis informēja arī par jaunāko sašķidrinātās gāzes tirgū. Izvērtās plašāka diskusija, kuras laikā izskanēja viedokļi, ka no Latvijas puses ir liela saimnieciska un ekonomiska kļūda, politiski novēršoties no lielā Austrumu kaimiņa laikā, kad visas lielās Eiropas valstis turpina aktīvi investēt un tirgojas ar Krieviju.

AR CITIEM NESAJAUKSI. Piebalgas Porcelāna Fabrikas izstrādājumiem raksturīgais stils — trauks izskatās it kā saburzīts. Publicitātes foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
20. Jūnijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri