19. Jūlijs, 2019
Vārda dienu svin: Jautrīte, Kamila, Digna

Ozolā spriež par satiksmes lietām

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Uzņēmēju apvienības Ozols ikmēneša sanāksme šoreiz notika izbraukumā — Burtnieku novada domes priekšsēdētājs un Ozola biedrs Guntars Štrombergs šoreiz bija aicinājis visus kolēģus un ciemiņus Valmieras pagasta kultūras nama mazajā zālītē.

Ozolā spriež par satiksmes lietām

Līdz ar mājastēvu klāt bija arī Burtnieku novada domnieks Kārlis Greiškalns, kā arī novada pašvaldības izpilddirektors Mārtiņš Kļaviņš un Attīstības nodaļas vadītājs Valērijs Seilis. Vēl ciemos bija Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis un Rīgas valmierietis — Satiksmes ministrijas valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš.

Šoreiz sanāksmes darba kārtībā bija divas nopietnas prezentācijas. Vispirms Mārtiņš Kļaviņš un Valērijs Seilis iepazīstināja klātesošos ar Burtnieku novada ekonomisko potenciālu un aktuālākajiem tuvākās nākotnes plāniem, kā arī ieskicēja vairākas būtiskākās problēmas un to risinājuma variantus. Ozola biedri interesējās par iespējām vēl vairāk izmantot novada ekonomisko potenciālu, izteica arī vairākus priekšlikumus.

Krietni vien plašāka gan skaitļu apjoma, gan ģeogrāfiskā mēroga ziņā izvērtās sanāksmes otrā daļa, kurā ar izvērstu informāciju par Satiksmes ministrijas darba jomām un pašlaik galvenajām aktualitātēm informēja Kaspars Ozoliņš. Jāuzteic viņa plašās zināšanas par ministrijas lauciņā notiekošo, prezentāciju Satiksmes ministrijas valsts sekretārs spilgtināja ar vairākiem interesantiem faktiem no dzelzceļa satiksmes jautājumu loka. Starp citu, viņš ikdienā no Valmieras darbā uz Rīgu bieži dodas tieši ar vilcienu, šo transporta līdzekli — vismaz rīta braucienam noteikti — nereti izmantojot arī Saeimas deputāti valmierieši.

VARĒTU VĒL ĀTRĀK. Šodien nokļūšana Rīgā valmieriešiem ar vilcienu prasa apmēram divas stundas, taču jau tuvākajā nākotnē — šī lielākoties esot cēsnieku iniciatīva, vēloties uz darbu galvaspilsētā nokļūt stundas laikā, — tā varētu sarukt līdz pusotrai stundai. Foto no interneta

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
6. Marts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Partneri