Otrreiz pārsteigt Rēzekni neizdodas

- 16.Janvāris, 2018

Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) Optibet Virslīgas turnīra kārtējā kārtā sestdienas vakarā Vidzemes Olimpiskajā centrā VALMIERA GLASS VIA spēkojās ar TFK Rēzekne. Iekost, kā to mūsu futbolisti izdarīja abu komandu pirmajā tikšanās reizē Rēzeknē (4:4), šoreiz neizdevās — zaudējums ar 1:5 (0:1).

Līdzjutēju kupli apmeklētajā spēlē tās iznākums cīņu neredzējušajam gan var likties nedaudz maldinošs. Visu 40 minūšu laikā laukumā bija vērojama abpusēja vēlme pēc uzvaras — lai gan meistarīgāk uzbruka viesi, arī valmierieši atbildēja ar mērķtiecīgiem atbildes gājieniem. Vienīgos vārtus pirmajā puslaikā guva Rolands Putāns, kad viņš spēles 12. minūtē izmantoja laukuma saimnieku pieļautās kļūdas saspēlē, ašā pretuzbrukumā apspēlējot arī līdz tam teicami vārtos darbojošos Elvi Arnavu.

Atsākoties otrajam puslaikam, no rēzekniešu ģērbtuvēm pieklibodams dušas čībiņās uz rezervistu soliņa atgriezās komandas draudīgākais vīrs laukumā, ukrainis Dmitro Mihailenko. Likās, bez viņa viesiem klāsies grūtāk. Ar pirmajām minūtēm tā arī izskatījās — vairākus bīstamus uzbrukumus izveidoja valmierieši, vienā no tiem laime nebija Valta Jaunzema sabiedrotā. Palikusi bez viena no saviem līderiem, Vitālija Voskāna komanda tomēr turpināja pirmajā puslaikā iesākto un dubultoja spēles rezultātu 27. minūtē, kad pēc valmieriešu nesaprašanās aizsardzībā vārtus guva vēl viens ukrainis Sergijs Stromilovs. Pēc šī vārtu guvuma laukumā atvērās tā sauktais atklātais futbols, kurā veiksme pirmajiem uzsmaidīja rēzekniešiem — 36. minūtē gols Egīla Jegorova rēķinā. Apmainījuši vārtsargu pret piekto spēlētāju, Ulda Pūcīša padotie beidzot lietu noveda līdz gūtiem vārtiem — 37. minūtē pēc filigrānas izspēles ar vārtiem atzīmējās Kaspars Bacis. Prieki gan bija īsi, jo jebkādas izredzes uz atspēlēšanos 39. minūtes sākumā izdzēsa Stromilovs, kurš no sava soda laukuma bumbu precīzi adresēja pretinieku tukšajos vārtos. Punktu uz i vēl pielika Vitālijs Aguls, kurš realizēja 10 metru soda sitienu par valmieriešu sasniegto sodu limitu. Šī spēle atkal uzskatāmi parādīja telpu futbola dinamiku — jebkas var notikt pāris acumirkļos. Tieši tāpēc tā ir tik aizraujoša un neparedzama.

Mūsu komandas rindās spēlēja Arnavs, Kučinskis, Veinbergs, Lūsiņš, A. Jaunzems, V. Jaunzems, Bērziņš, Rutks, Zvirbulis, Nazarovs, Taulavičus, Veidemanis, Bacis. Šo spēli izlaida (diskvalifikācija par trīs dzelteno kartīšu saņemšanu) komandas kapteinis Maksims Koļesņikovs.

Sezonas turpinājumā jau šo ceturtdien Vidzemes Olimpiskajā centrā pl. 20 tikšanās ar FK Nikars Latvijas kausa izcīņas ietvaros, bet sestdien Rīgā Elektrum Olimpiskajā centrā pl. 20.30 cīņa pret nesenajiem pāri darītajiem New Project Tente.

LATGALES TANGO. Cīņā par bumbu ar rēzeknieti Miku Babri iesaistījies Valdis Veinbergs.