20. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Rasa, Rasma, Maira

Otrās mājas — «Stropiņš»

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmierā pēdējos gados īstenots ne viens vien sociālais projekts. Vakardiena iezīmējās ar vēl vienu nozīmīgu notikumu — fonda «Iespēju tilts» namiņā Garā ielā 10 pirmos klientus sagaidīja ar Labklājības ministrijas un Valmieras pašvaldības finansiālu atbalstu izveidotais dienas aprūpes centrs «Stropiņš».

Otrās mājas — «Stropiņš»

«Stropiņā» dienu no rīta līdz vakaram, piedaloties dažādās nodarbībās, būs iespēja pavadīt klientiem ar garīgās attīstības problēmām vecumā līdz pat pensijas gadiem. Centra atklāšanas dienā tajā pulcējās jau piecpadsmit cilvēki, galvenokārt jaunieši.

Vairāki no viņiem vairākus gadus uzturējušies tikai ģimenes lokā, ir arī tādi, kas pēc skolas pabeigšanas kādu laiku padzīvojuši mājās, Garā ielā 10 apmeklējot tikai dažas nodarbības. «Stropiņš» viņiem pavēris iespēju sabiedrībā iziet ik dienu, satikt savus draugus, savukārt jauniešu vecāki un piederīgie var mierīgi doties darba gaitās, zinot, ka viņējie ir aprūpēti un paēduši. Te būs arī laba augsne paaudžu sadarbībai.

LENTA PĀRGRIEZTA. Šo pienākumu labprāt svinīgajā dienas aprūpes centra «Stropiņš» atklāšanas brīdī veica  Fonda «Iespēju tilts» valdes priekšsēdētāja Zita Gustavsone (no kreisās) un Valmieras pašvaldības sociālā dienesta vadītāja pienākumu izpildītāja Sandra Kārkliņa. Anta Lūsas foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
18. Augusts, 2015

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri