22. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Tamāra, Dziedra

Oriģināla Ziemassvētku dāvana – cimdiņš ar ledus skrāpi

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Līdz jaunajam 2012. gadam atlicis pavisam maz, tāpēc Valmieras Tūrisma Informācijas centrs atgādina par dāvanu iegādi saviem mīļajiem!

Foto: Valmieras TIC
Foto: Valmieras TIC

Oriģināla un praktiska dāvana būs Valmieras Tūrisma centrā iegādājamais jaunais cimdiņš ar ledus skrāpi, kas paredzēts aizsalušu automašīnas stiklu tīrīšanai. Jūsu ērtībām un siltumam ziemas laikā, cimdiņa iekšpuse darināta ar mīkstu vilnu, un to ir viegli ievilkt pat ar saviem cimdiem. Dāvana būs  īpašs sveiciens jūsu tuviniekiem arī tālumā, jo piederības sajūtu savai pilsētai veicinās Valmieras logo, kas rotā cimdiņa virspusi. Cena  –  Ls 2,50.

Pieprasīts un katru gadu gaidīts ir tradicionālais Valmieras kalendārs, kura cena, kā ierasts, Ls 2,50. Sienas kalendāru rotā dažādi Valmieras pilsētai raksturīgi foto attēli, kuru autori ir vietējie pilsētas iedzīvotāji un “Valmieras Fotokonkursa” dalībnieki.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina ienest mājās siltumu un gaišumu, iegādājoties arī jauno Valmieras sveci. Sveces rotājumā Valmieras logo ar ziemīgām noskaņām. Tās cena Ls 2,20.

Tāpat svētku dāvanu klāstu iesakām papildināt ar citiem suvenīriem -  magnētiem Ziemassvētku tematikā, šokolādēm, kuras kā apsveikumu iespējams nosūtīt pa pastu, jau iecienienītajiem Valmieras cepumiem oriģinālā iepakojumā un citiem suvenīriem.

Vairāk par suvenīru piedāvāvājumu Valmieras Tūrisma Informācijas centrā – visit.valmiera.lv!

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri