19. Jūlijs, 2019
Vārda dienu svin: Jautrīte, Kamila, Digna

Olimpieši — kompliments skolotājiem

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmieras pilsētas un starpnovadu 9.-12.klašu skolēnu ķīmijas olimpiādē, kas notika 6. februārī, pirmo vietu ieguvis Pārgaujas ģimnāzijas audzēknis Mairis Bērziņš (10.c kl.), otro vietu dalīja pārgaujieši Ingars Martinovs (11.c kl.) un Elīna Fjodorova (12.c kl.), savukārt trešo vietu zem Pārgaujas ģimnāzijas karoga ierindoja Adrians Netlis (11.d kl.).

Olimpieši — kompliments skolotājiem

MAIRIS BĒRZIŅŠ nupat iekļuvis arī to 14 izcilāko Latvijas skolēnu vidū, kuri gatavojas Latvijas skolēnu komandu dalībai Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādē aprīlī Slovēnijā! Mairis jau tagad saka paldies ķīmijas, fizikas un bioloģijas skolotājām Evai Pētersonei, Baibai Priedītei un Gunai Taubei, jo, pateicoties viņu ieguldītajam darbam, tagad iespējams sasniegt izcilību.

Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas skolotāja Eva Pētersone Maira aso prātu eksaktajos priekšmetos pamanījusi jau astotajā klasē: «Viņš ļoti ātri un sekmīgi apguva kārtējos uzdevumus, līdz pienāca brīdis, kad klasē risināmie piemēri Mairim kļuva par vienkāršiem. Kamēr pārējie skolēni apguva parasto vielu, Mairis rēķināja uzdevumus ar augstāku grūtības pakāpi. Lēnām Mairi sākām virzīt skolas un novada olimpiādēm, līdz viņš nonāca valsts ķīmijas olimpiešu vidū. Tagad Mairim mana palīdzība vajadzīga arvien mazāk, viņš pats ar visu lieliski tiek galā. Nenoliedzami, prieks par Mairi, jo tādu skolēnu nav daudz, drīzāk jāteic, ka viņš ir rets atradums. Taču Mairi nevar vērtēt vienpusīgi, jo panākumi ir vairāku faktoru kopums. Te ir gan viņa talants, gan skolotāju ieguldītais darbs,  zināšanas un vecāku iedrošinājums, atbalsts.»

JAUNAIS ĶĪMIĶIS. Mairis Bērziņš savu nākotni saista ar eksaktajām zinībām. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
28. Februāris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Partneri