22. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Emīlija

Notiks Valmieras Sporta balle

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

6.decembrī Valmieras pilsētas pašvaldība organizēs tradicionālos Valmieras sporta laureātu godināšanas pasākumus, suminot sportistus, sporta komandas, trenerus un sporta klubus par ievērojamiem sasniegumiem sportā 2013.gadā. Plkst.14.00 Valmieras sākumskolā norisināsies svinīgs pasākums bērnu un jauniešu sporta laureātiem, savukārt plkst.20.00 Valmieras Kultūras centrā gaidāma „Valmieras Sporta balle”, kuras laikā suminās apbalvojuma „Sportiskie sasniegumi” laureātus.

Notiks Valmieras Sporta balle

Turpinot pērn aizsākto, arī šogad „Valmieras Sporta ballē” pašvaldība atzīmēs tās valmieriešu komandas, kuras izcīnījušas pirmās vai vienu no augstākajām vietām kādā no pilsētas čempionātiem (tajā skaitā atklātajos), kā arī šo čempionātu organizētājus. Tradicionāli tiks apsveikti arī laureāti nominācijās „Gada sportists”, „Gada treneris”, „Gada sporta pasākums” un „Gada sporta veids”. Tāpat pasākumā plānots pateikties par mūža ieguldījumu tiem, kas savu darbu un enerģiju nesavtīgi veltījuši pilsētas sporta dzīves attīstībai.

„Valmieras Sporta ballē” gaidāma krāšņa un daudzveidīga kultūras un atpūtas programma. Interesantus priekšnesumus būs sarūpējusi dejotāja un horeogrāfe Ieva Kemlere, dziedātāja Ieva Kerēvica, akrobātu grupa „Gym-boys”, ritma apvienība „Pulsa efekts” ar mugham dziedātāju Leilu Alijevu, ugunsmākslinieki „Fire Spirit”, kā arī gaidāmi citi pārsteigumi. Balli spēlēs grupa „Rollmans Band”.

Valmieras sporta laureātu godināšanas pasākumi ir kļuvuši par vienu no skaistākajām pilsētas tradīcijām, kad, tuvojoties gada izskaņai, tiek izvērtēts un pateikts paldies par sasniegto sporta dzīvē Valmierā un ārpus tās robežām, sportiski augstvērtīgajiem rezultātiem un ieguldīto darbu veselīga dzīvesveida un sportisku aktivitāšu veicināšanā pilsētā.

Ieejas kartes uz „Valmieras Sporta balli” iespējams iegādāties Valmieras Kultūras centra kasē. Cena: Ls 5 (EUR 7,11). Interesenti aicināti ieejas kartes iegādāties savlaicīgi, jo to skaits ir ierobežots.

„Valmieras Sporta ballē” satiekas visi, kas mīl sportu!

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri