22. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Rudīte, Everts

Notiks diskusija par Abula upes attīstību ūdenstūrisma jomā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Vidzemes plānošanas reģions sadarbībā ar Kurzemes plānošanas reģionu un citiem projekta partneriem ievieš Igaunijas — Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projektu «Ūdenstūrisma kā dabas un aktīva tūrisma komponentes attīstība Latvijā un Igaunijā»/ RIVERWAYS, kura galvenais mērķis ir veicināt ūdenstūrisma attīstību projekta teritorijā, informē projekta «Riverways» koordinatore Vidzemes plānošanas reģionā Ineta Puriņa.

Abuls. Foto: Sandra Legzdiņa
Abuls. Foto: Sandra Legzdiņa

Lai nodrošinātu koordinētu informācijas un viedokļu apmaiņu starp visām jomā iesaistītajām pusēm, tādejādi izstrādājot reāli ieviešamus priekšlikumus, paredzēta pasākumu un diskusiju sērija, kas plānota katrai upei.

Šā gada 13. martā Beverīnas novada pašvaldības telpās «Kaimiņi» (Brenguļi, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads) notiks diskusija par Abula upes attīstību ūdenstūrisma jomā.

Diskusijas mērķis ir identificēt problēmas un rast priekšlikumus Abula upes kā ūdenstūrisma galamērķa konkurētspējīgai attīstībai un jaunu tūrisma produktu veidošanai.

Darba kārtībā:

10:30     Ierašanās, rīta kafija

11:00     Īsumā par projektu, Ineta Puriņa, Vidzemes plānošanas reģiona projektu vadītāja

11:40     Diskusija, vada tūrisma eksperte Ilze Liepa.

Diskusijā aicināti piedalīties laivu iznomātāji, zemju īpašnieki, TIC no apkārtējām teritorijām, pašvaldību attīstības plānošanas speciālisti, tūrisma uzņēmēji, kuri sniedz pakalpojumus pie Abula upes vai arī vēlētos to darīt nākotnē u.c. interesenti.

Lūgums pieteikties dalībai līdz 11. martam, reģistrējoties elektroniski: http://is.gd/8pGxmM

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri