23. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Valgudis, Ralfs, Vitālijs

Nosvinēts mācību gada sākums

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Daudz smaidu, ziedu, pa kādam balonam un apsveikuma runai, jaunajam mācību gadam sākoties.

Nosvinēts mācību gada sākums

Krāšņu 3. septembri izdzīvoja bērni un viņu vecāki, jaunieši, skolotāji, kuri jauno darba cēlienu vakar aizsāka Valmieras mācību iestādēs. «Liesma» pabija klāt dažos svētku brīžos, kad skolas durvis vēra pirmklasnieki, kad draugus satika ģimnāzisti un idejās dalījās augstskolas studenti.

«Katrs jaunais mācību gads ir sākums kam jaunam, labākam. Tas ir dots mums, lai mēs visu grozītu uz labu. Gads būs īpašs ne tikai mūsu, bet visām Latvijas skolām, jo tas paies valsts simtgades zīmē, un tāpēc arī ļoti svarīgi pienākumi: atbildība pret sevi, savu skolu, pilsētu un valsti,» svinīgajā uzrunā uzsvēra Valmieras 5. vidusskolas direktore Rudīte Markus, un Latvijas dzimšanas dienas notikums tika cildināts visās mācību iestādēs, kuras sagaidīja jaunus audzēkņus, arī jaunus pedagogus, kuri šogad uzsāk darba gaitas vai darbu turpina citā mācību iestādē.

«Katra skolas direktora sapnis ir skolā redzēt laimīgus bērnus un laimīgus skolotājus. nav nekā labāka, kā redzēt, ka uz skolu jūs nākat ar prieku un mājup ejat smaidīgi,» ar Valmieras Valsts ģimnāzijas audzēkņiem, viņu vecākiem un pedagogiem tiekoties amfiteātrī, sacīja ģimnāzijas direktors Artūrs Skrastiņš, uzsverot, ka ģimnāzijas audzēkņi sasniedz arvien augstākus rezultātus mācību darbā, jaunieši pierāda savu gribu, motivāciju, radošumu.

SVARĪGI IR MĀCĪTIES ar prieku, jo darbs, ko mēs darām ar prieku, vienmēr nes labākus rezultātus, un ir gandarījums par padarīto. Šāda doma izskanēja svinīgajā pasākumā Valmieras 5. vidusskolā, kad skolēnu pulkam pievienojās vairāk nekā 30 1. klašu audzēkņi. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
4. Septembris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri