18. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Ilona, Adelīna

Noslēdzies stāstu konkurss „Mana romantiskākā Valentīndiena Valmierā”

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

14. februārī noslēdzās Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas izsludinātais stāstu konkurss „Mana romantiskākā Valentīndiena Valmierā”. Konkursā šogad saņemti vairāki romantiskie stāsti, ko izvērtēja Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas speciālisti.

Daiga Gromova ar draugu, foto: Valmieras pilsētas pašvaldība
Daiga Gromova ar draugu, foto: Valmieras pilsētas pašvaldība

Galveno balvu – kinoteātra „Gaisma” dāvātos ielūgumus, kā arī dāvanu karti kafejnīcā „Ceturtais cēliens” - ieguva romantiskākā un skaistākā stāsta autore Daiga Gromova. Savukārt veicināšanas balva – ielūgumi uz kinoteātri „Gaisma” tika piešķirti Aijai Balodei-Šildei.

Piedāvājam iepazīties ar vairākiem fragmentiem no konkursā iesūtītajiem romantiskākajiem stāstiem:

„ Es steidzos  no Bastiona pa kāpnītēm lejup uz Lauvas klubu, kad pēkšņi man paslīdēja kāja un es kritu, kritu tieši virsū pa kāpnītēm augšup nākošajam vīrietim. Es paspēju iespiegties: „Vai,....... piedodiet!” Un, protams, vīrietis mani saķēra, noturēja. Attapos svešā vīrieša apkampienos. Viņš smaidīja un klusi jautāja:  „Vai viss kārtībā?” Es satraukti paskatījos uz viņu un piesarkusi, atbildēju, ka jā.”

„..Pacēlu galvu un skatiens atdūrās pret puisi ar visskumjākajām acīm, kas jebkad ir redzētas. Mana sirds sažņaudzās. No gremdēšanās šajā dziļajā skatienā, kas šķita ilgstam mūžību, pamodināja skanīga balss – Tas Tev”.. Pēc zieda dāvāšanas puisis jau griezās prom, kad negaidīti iesaucos –„Vēlies pastaigāties?”. Klusējot pamāja ar galvu.”

„..šķita, ka visas Valmieras ielas krustojās, lai mēs satiktos, bet nevienu no tikšanās reizēm neuzrunājām viens otru, tikai apmainījāmies kautriem smaidiem, līdz vienu no netīšajām saskriešanās reizēm, tomēr pienāca brīdis, kad noslēpumainais puisis ar dziļo skatienu mani uzrunāja. Sirdis strauji pukstēja, sekoja smiekli un šoreiz vārdi plūda kā tekošs strauts.”

Jāpiebilst, ka šāds stāstu konkurss tiek organizēts jau otro gadu. Konkursa organizatori pateicas visiem dalībniekiem un atbalstītājiem – kinoteātrim „Gaisma” un kafejnīcai „Ceturtais cēliens”.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri