16. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Justīne, Juta

Noslēdzies festivāls ...un es iešu un iešu!

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

22. un 23. aprīlī Valmieras Viestura vidusskolā teātris vienoja pustūkstoti skolēnu no visas Latvijas — notika IX Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls «...un es iešu un iešu!».

Noslēdzies festivāls ...un es iešu un iešu!

Teātra cienītāji iepazina 28 skolēnu teātru kolektīvus ar 30 izrādēm. Skatītāju acis priecēja gan amizantas un pamācošas bērnu izrādes, gan nopietni un pat ļoti dramatiski klasikas uzvedumi. Katrs festivāla apmeklētājs jau iepriekš varēja iepazīties ar festivāla programmiņu un apmeklēt sev šķietami saistošākās izrādes.

Iestudētie darbi rosināja domāt par vērtībām. Piemēram, par estētiskajām vērtībām vēstīja Valmieras Viestura vidusskolas teātra «Sprīdītis» izrāde «Pūt, vējiņi» (rež. R. Segliņš), Rīgas Centra humanitārās vidusskolas teātra studija «Spogulis» izrādē «Lietus pārdevējs» (rež. I. Bauma), Bērnu un jauniešu centra «Kurzeme» teātra studija izrādē «Augt līdz pilnībai» (režisors R. Vējiņš), Jūrmalas Valsts ģimnāzijas teātris izrādē «Romeo un Džuljeta» (rež. D. Umbraško), Jauniešu teātra studija «ODA» ar izrādi «Nakts, tilts un mazliet par pašnāvībām» (rež. B. Bērziņa).

«PŪT, VĒJIŅI». Valmieras Viestura vidusskolas skolēnu teātris «Sprīdītis» savā jaunākajā izrādē akcentē estētiskās vērtības. Ar «Pūt, vējiņi» iestudējumu piektdien tika atklāts Latvijas bērnu un jauniešu teātru IX festivāls «...un es iešu un iešu!». Skats no izrādes: Uldis — Ričards Kronbergs, Zane — Rūta Rudīte Rika, Māte — Karīna Eglīte. Kalvja Zaļaiskalna foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
26. Aprīlis, 2016

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

Bildes

Kur var aplūkot pārējās bildes?

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri