22. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Rigonda, Adrians, Ārija

Noslēdzas vides izglītības projekta „Par zaļu pat vēl zaļāks” pirmā kārta

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

28.februārī noslēgsies Vides izglītības projekta „Par zaļu pat vēl zaļāks” 1. kārta. Valmieras Vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolā - attīstības centrā tiksies speciālisti, lai izvērtētu vispārējās, speciālās un interešu izglītības iestāžu audzēkņu (9.klasi ieskaitot) pieteikumus jauno vides pētnieku forumam „Skolēni eksperimentē”, vides izziņas spēlēm „Iepazīsti vidi!”, kas šogad veltītas īpaši aizsargājamajām dabas teritorijām, kā arī inovāciju priekšlikumus vides saudzēšanai, informē Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Kristīne Melece.

Foto: Anda Dubulte, Valmieras Viestura vidusskola
Foto: Anda Dubulte, Valmieras Viestura vidusskola

Projekta aktivitātes veido trīs darbības jomas: izzinu-veidoju-sargāju, kas savstarpēji pārklājas un cita citu papildina. Dalībnieki var iesaistīties vienā vai vairākās projekta aktivitātēs, izvērtējot savas iespējas un intereses.

Projekta mērķi ir veidot bērnos un jauniešos piederības izjūtu savai dzīves videi un motivēt to sargāt un kopt, veicināt skolēnu valstiskuma apziņu un lepnumu par savu Latviju, sekmēt skolēnu interesi par vides izpēti un eksperimentēšanu, tādējādi apzinoties Latvijas zinātnes tradīcijas un nodrošinot pēctecību.

Projekta konkursam būs arī 2. kārta, kuru valsts mērogā organizēs Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar Rīgas Dabaszinību skolu, Dabas aizsardzības pārvaldi, AS Tallink Latvija, SIA „Zaļā josta”, AS „Latvijas Zaļais punkts”, AS Latvijas Valsts meži, biedrību Bērnu Vides skola, vides nevalstiskajām organizācijām.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri