17. Oktobris, 2019
Vārda dienu svin: Karīna, Gaits
Iesniegt bildi konkursamIesniegt bildi

«Liesmas» Fotokonkursa 2017 "Es ieraudzīju" 1. kārtas rezultāti:

1. Gunta Būmane - Trijotne
2. Dace Kaupe - Tik balts...
3. Zeltīte Kalniņa - Smilgas
4. Dzidra Skrastiņa - Sniegs mūs pārsteidza
5. Modris Ābrams - Šķiet, ka krāsns ir izkurējusies
6. Dzidra Skrastiņa - Re, kā es māku!
7. Annija Ence - Pasakaini skaista ziema Valmieras stāvajos krastos
8. Andris Vētra - Jegalas leduskrituma mežģīnes Igaunijā 2
9. Dzidra Skrastiņa - Sveicam Ziemas svētkos!
10. Gunta Būmane - Vakara blāzmas mirdzumā

«Liesmas» redakcija sveic fotokonkursa 1. kārtas uzvarētāju Guntu Būmani un novēl viņai, kā arī pārējiem konkursantiem veiksmi nākamajās kārtās.

«Liesmas» fotokonkurss turpinās

Laikraksta «Liesma» fotokonkurss «Es ieraudzīju» notiek četrās kārtās (pa trim mēnešiem), katrā kārtā noskaidrojas viens uzvarētājs, kas saņem balvā laikraksta «Liesma» abonementu nākamajam ceturksnim. Kārtas uzvarētāju noskaidro, summējot iegūtos punktus portāla «eLiesma.lv» lietotāju un laikraksta redakcijas darbinieku balsojumā. Katrā konkursa kārtā punktus saņem pirmo desmit vietu ieguvēji (dilstošā secībā: par 1. vietu — 10 punkti utt.). Konkursa kārta noslēdzas katra ceturkšņa pēdējā mēneša 15. datumā.

Gada nogalē tiek apkopoti visās četrās kārtās iegūtie punkti, un par gada uzvarētāju kļūst dalībnieks ar punktu lielāko skaitu. Gada veiksminieks saņem «Liesmas» abonementu nākošajam gadam. Ja diviem vai vairāk dalībniekiem ir vienāds punktu skaits, uzvarētāju nosaka pēc tā, kam bijušas augstākas vietas ceturkšņa kārtās.

Katrs dalībnieks var iesniegt neierobežotu skaitu attēlu, sūtot uz e-pastu: eliesma@eliesma.lv ar norādi «Fotokonkursam» vai izmantojot elektronisko formu portāla sadaļā «Fotokonkurss». Konkursā var piedalīties tikai oriģinālfotogrāfijas no autoriem, kas būs norādījuši foto nosaukumu, savu vārdu, uzvārdu, e-pastu un tālruņa numuru. Redakcija patur tiesības nepublicēt konkursa tēmai neatbilstošus un sliktas kvalitātes attēlus. Lai dotu iespēju sekot konkursa norisei tiem «Liesmas» lasītājiem, kas nelieto internetu, katru nedēļu piektdienas numurā publicējam konkursa fotogrāfiju izlasi.

Aicinām piedalīties ar fotogrāfijām, kas tapušas šajā sezonā! Vēlam veiksmi visiem dalībniekiem!

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri