19. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Verners, Muntis
Iesniegt bildi konkursamIesniegt bildi

«Liesmas» Fotokonkursa 2015 "Es ieraudzīju" 1. kārtas rezultāti:

1. Sandra Legzdiņa - Sadursme
2. Gunārs Zariņš - Mums jauni svārki...
3. Aivis Stračinskis - Lidojums
4. Dzidra Skrastiņa - Cik garšīgs krāna ūdentiņš Valmierā!
5. Agneta Švarce-Švampāne - Upei saplūstot ar pļavu
6. Santa Pavloviča - Peļu medības
7. Guna Šīrante - Skatiens
8. Annija Ence - Mēs ieraudzījām, ka arā pasakaini snieg
9. Ainārs Vizulis - Ledus jūra
10. Māra Grīviņa - Ziemas rītā...

«Liesmas» redakcija sveic fotokonkursa 1. kārtas uzvarētāju Sandru Legzdiņu un novēl viņai, kā arī pārējiem konkursantiem veiksmi nākamajās kārtās.

«Liesmas» fotokonkurss turpinās

Konkurss turpinās ar 2. kārtu. Arī šajā kārtā tiks noskaidrots uzvarētājs, kas saņems balvā laikraksta «Liesma» abonementu nākamajam ceturksnim. Kārtas uzvarētāju noskaidrosim, summējot iegūtos punktus portāla «eLiesma» lietotāju un redakcijas darbinieku balsojumā. Katrā konkursa kārtā punktus saņems pirmo desmit vietu ieguvēji (dilstošā secībā: par 1. vietu — 10 punkti utt.). Konkursa kārta noslēgsies jūnija mēneša 15. datumā.

Gada nogalē apkoposim visās četrās kārtās iegūtos punktus, un par gada uzvarētāju kļūs dalībnieks ar punktu lielāko skaitu. Gada veiksminieks saņems «Liesmas» abonementu 2016. gadam. Ja diviem vai vairāk dalībniekiem būs vienāds punktu skaits, uzvarētāju noteiks pēc tā, kam bijušas augstākas vietas ceturkšņa kārtās.

Katrs dalībnieks var iesniegt neierobežotu skaitu attēlu, sūtot uz e-pastu: eliesma@eliesma.lv ar norādi «Fotokonkursam» vai izmantojot elektronisko formu portāla sadaļā «Fotokonkurss». Konkursā var piedalīties tikai oriģinālfotogrāfijas no autoriem, kas būs norādījuši foto nosaukumu, savu vārdu, uzvārdu, e-pastu un tālruņa numuru. Redakcija patur tiesības nepublicēt konkursa tēmai neatbilstošus un sliktas kvalitātes attēlus. Lai dotu iespēju sekot konkursa norisei tiem «Liesmas» lasītājiem, kas nelieto internetu, katru nedēļu piektdienas numurā publicējam konkursa fotogrāfiju izlasi.

Aicinām piedalīties ar fotogrāfijām, kas tapušas šajā sezonā! Vēlam veiksmi visiem dalībniekiem!

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri