17. Oktobris, 2019
Vārda dienu svin: Karīna, Gaits
Iesniegt bildi konkursamIesniegt bildi

«Liesmas» Fotokonkursa 2014 "Es ieraudzīju" 1. kārta rezultāti:

1. Edgars Atlācis - Pirmais ledus Vaidavā
2. Sandra Legzdiņa- Bariņš
3. Marķels Zaluckis - Draugu rīts
4. Inese Bebre - 1. janvāra rīts Valmierā pirms 2 gadiem
5. Samanta Emīlija Bauģe - Ieraudzīju saules staros šo skaistuli
6. Sintija Papiņa - Pasargāšu barotavu!
7. Guna Šīrante - 10.03.2014 pievakare
8. Ilze Priede - Sniegots mirklis
9. Marika Eglīte - Pēcpusdienas pastaigā
10. Valters Roms - Rudens krāšņums no putna lidojuma

«Liesmas» redakcija sveic fotokonkursa 1. kārtas uzvarētāju Edgaru Atlāci un novēl viņam, kā arī pārējiem konkursantiem veiksmi nākamajās kārtās.

«Liesmas» fotokonkurss turpinās

Konkurss turpinās ar 2. kārtu. Arī šajā kārtā tiks noskaidrots uzvarētājs, kas saņems balvā laikraksta «Liesma» abonementu nākamajam ceturksnim. Kārtas uzvarētāju noskaidrosim, summējot iegūtos punktus portāla «eLiesma» lietotāju un redakcijas darbinieku balsojumā. Katrā konkursa kārtā punktus saņems pirmo desmit vietu ieguvēji (dilstošā secībā: par 1. vietu — 10 punkti utt.). Konkursa kārta noslēgsies jūnija mēneša 15. datumā.

Gada nogalē apkoposim visās četrās kārtās iegūtos punktus, un par gada uzvarētāju kļūs dalībnieks ar punktu lielāko skaitu. Gada veiksminieks saņems «Liesmas» abonementu 2015. gadam. Ja diviem vai vairāk dalībniekiem būs vienāds punktu skaits, uzvarētāju noteiks pēc tā, kam bijušas augstākas vietas ceturkšņa kārtās.

Katrs dalībnieks var iesniegt neierobežotu skaitu attēlu, sūtot uz e-pastu: eliesma@eliesma.lv ar norādi «Fotokonkursam» vai izmantojot elektronisko formu portāla sadaļā «Fotokonkurss». Konkursā varēs piedalīties tikai oriģinālfotogrāfijas no autoriem, kas būs norādījuši foto nosaukumu, savu vārdu, uzvārdu, e-pastu un tālruņa numuru. Redakcija patur tiesības nepublicēt konkursa tēmai neatbilstošus un sliktas kvalitātes attēlus. Lai dotu iespēju sekot konkursa norisei tiem «Liesmas» lasītājiem, kas nelieto internetu, katru nedēļu piektdienas numurā publicēsim konkursa fotogrāfiju izlasi.

Aicinām piedalīties ar fotogrāfijām, kas tapušas šajā sezonā! Vēlam veiksmi visiem dalībniekiem!

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri