20. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Bernhards, Boriss

Nobriedis sarunu šovam

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmierieša JĀŅA ROZĪŠA ampluā ir pasākumu vadīšana. Viņš ir izgrauzies cauri sava darba garozai, saticis daudzus interesantus cilvēkus, guvis pieredzi un 13. februārī aicina pie sevis ciemos uz koncertzāli «Valmiera».

Nobriedis sarunu šovam

«Aicinu paskatīties un piedalīties vēlā vakara šovā «Nobriedis vakars ar Jāni Rozīti». Tas būtībā būs tāds brīvas formas saviesīgs vakars, kurā esmu iecerējis tikšanos ar Valmierā un Vidzemē zināmiem, radošiem, rosīgiem cilvēkiem. Ar viņiem sarunāšos, bet arī skatītājus iesaistīšu viktorīnās, balvu izspēlē, varēs uzdot jautājumus,» stāstīja Jānis Rozītis, paskaidrojot, ka formāts ir tieši tāds, kādu jau izmantojuši gan Renārs Zeltiņš, gan Jānis Skutelis.

«Šāda šova ideja man jau bija pirms vairākiem gadiem, bet tad nekas tāds Latvijā vēl nebija labi zināms un populārs. Šova formāts ir aizgūts no Amerikas. Tur vēlā vakara šovu ir daudz, daudz arī to vadītāju. Man bija sajūta: tagad ir laiks un tieši Valmierā!» tā Jānis, piekrītot, ka šis ir jauns izaicinājums, nezinot, kā reaģēs skatītājs, cik vispār ir ap mums to cilvēku, kam interesē darba dienas vakaru pavadīt atpūšoties, klausoties otra domās, izbaudot arī jokus un vēloties kaut mazliet iesaistīties.

«Improvizācija, protams. Es pats šovu organizēju, rakstu scenāriju, izdomāju sarunu konceptu, bet kā viss pavērsīsies? To rādīs laiks un pirmais šovs, kas notiks 13. februārī septiņos vakarā,» noteica Jānis, nenoliedzot, ka ideju izlolojis un īstenojis arī tamdēļ, lai pats piedzīvotu ko atkal jaunu un interesantu.

IZVĒLOS parādīt Valmieras un Vidzemes cilvēkus, cerot, ka sarunās viņi par sevi atklās daudz interesanta. Es improvizēšu brīvā gaisotnē, – tā šova vadītājs Jānis Rozītis. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
8. Februāris, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri