25. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Maiga, Milija

NMP dienesta mediķi: ugunsdzēsēju glābēju varonīgā rīcība paliks mūsu piemiņā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienests izsaka visdziļāko līdzjūtību visu 21.novembra traģēdijā Zolitūdē bojāgājušo ģimenēm.

NMP dienesta mediķi: ugunsdzēsēju glābēju varonīgā rīcība paliks mūsu piemiņā

Patiesā cieņā noliecam galvu varonīgo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ugunsdzēsēju glābēju priekšā, kuri riskējot ar savām dzīvībām, gāja bojā un tika ievainoti, glābjot zem lielveikala drupām cietušos.

Kā stāsta traģēdijas vietā esošie NMP dienesta brigāžu mediķi – otrais nogruvums, ko viņi redzēja savām acīm, arī daudz pieredzējušajiem mediķiem bija milzīgs šoks. Vēl mirkli atpakaļ mediķi kopā plecu pie pleca darbojās ar šiem glābējiem, lai palīdzētu smagi cietušajiem, bet jau pēc brīža, pēc otrā nogruvuma mediķiem bija jācīnās par pašu glābēju dzīvībām.

NMP dienesta mediķi aicina visus Latvijas iedzīvotājus trešdien, 27.novembrī, kad notiks atvadu ceremonija no traģēdijā bojāgājušajiem VUGD ugunsdzēsējiem glābējiem – aizdegsim svecīti šo varonīgo vīru piemiņai. Pieminēsim viņus savās domās un saglabāsim atmiņās, lai tās mūs vieno, stiprina un stāsta arī mūsu bērniem par cilvēka drosmi, varonību un pašaizliedzību!

Mūžīgā piemiņā!

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri