22. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Armanda, Armands

Nedēļas nogaļu blīvie kalendāri

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Nedēļas nogaļu blīvie kalendāri

Ziemā to tā nejūt. Liekas, jau septembrī tā vairs nebūs, bet vasaras mēnešos ir kādas 12 nedēļas nogales, labi, šogad jau trīs četras var pieplusot, jo kopš maija mums izdodas būt īstā vasarā un kārtīgā notikumu virpulī. Tomēr ir tāda dīvaina sajūta: ir 15 nedēļas nogales kalendārā, un tu vari plānot: šonedēļ būt tepat savā pilsētā, bet jau pēc dažām dienām citā Latvijas malā, jo Latvijā vasaru svin. Vajag vien izturību un pareizu laika menedžmentu, lai kaut kur starp darbiem, atvaļinājuma dienām, vakariem pie Gaujas un jūras paspētu būt arī rūpīgi plānotajos pilsētu, novadu, pagastu, biedrību un citu uzņēmīgo organizēto svētku notikumos.

Vērtējot tikai to, kas notiek mūsu pilsētā un apkārtējos novados, mazliet ieskatoties tuvējo pilsētu notikumu plānos, var apbrīnot to radošo cilvēku izdomu un izturību, radot svētkus sev un citiem. Bieži vien daudzas un saturā kvalitatīvas norises nedēļu nogales svētkos ir bez maksas, jāierēķina vien ceļa un personīgie izdevumi.

Šajā nedēļas nogalē raženi un droši vien neatkārtojami savu pusapaļo jubileju svinēs mūsu pilsēta, bet aizvakar svinēja Cēsis un Limbaži, vēl nedēļu atpakaļ bija Jūras svētki... Mazpilsētas tur krampi līdzi, un Mazsalaca nupat līksmoja pat četras dienas pēc kārtas, Sēļu muižā nupat nosvinēja Dārza svētkus, kad visi jau gatavojas mazajiem Opermūzikas svētkiem un ziedu izstādēm augustā. Šajā nedēļā virmo arī Piebalga, un nedēļas nogalē, liekas, pa koncertam un zaļumballei ir katrā miestā.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
24. Jūlijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri