21. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Monvīds, Egita, Emīls

Neapstāties pie sasniegtā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Jeru pamatskolā strādāju jau divdesmit astoto gadu, un pagājušais gads bija veiksmīgākais mācību olimpiāžu ziņā. Audzēkņi sagādāja dāvanu skolas 90 gadu jubilejā. Turklāt pirmo reizi skolas vēsturē deju kolektīvs izpelnījās godu piedalīties dziesmu un deju svētkos. Jauno mācību gadu sākām ar daudz labāku noskaņojumu nekā pērn. Tolaik teritoriālās reformas un valsts budžeta samazināšanas dēļ bijām satraukti par skolas likteni. Ar jauno pašvaldību sadarbība ir lieliska, un esam saņēmuši lielu atbalstu. Lielākā daļa remontu jau bija pabeigti pirms vasaras atvaļinājumiem, tādēļ mācību gadu kolektīvs varēja sākt mierīgi, bez steigas,stāsta Jeru pamatskolas direktore ILZE LESKA.

 

Attēlā: PIRMĀ INFORMĀTIKAS STUNDA. 5. kla­ses au­dzēk­ņi sāk ie­pa­zīt da­to­ru no pa­šiem pa­ma­tiem.

Foto: Jānis Līgats
Foto: Jānis Līgats

Skolu jaunajam mācību gadam sākām gatavot jau no pavasara. Īstenojam arī pirmsskolas izglītības programmu, kurā mums piedalās 30 bērnu. Tā kā pagasta bibliotēka pārvācās uz skolas ēku, nācās tai atvēlēt telpas un pirmsskolas jaunākajai grupiņai izremontēt jaunas telpas.

Skola pilda kultūras centra funkcijas, tādēļ, domājot par apmeklētāju ērtībām, ierīkojām jaunas tualetes. Lielākais projekts ir sporta laukuma izveide. Būvniecības darbus vajadzēja pabeigt jau līdz septembrim, bet tie nedaudz iekavējušies dažādu neparedzētu apstākļu dēļ, kas radās celtniecības gaitā. Pēc sporta laukuma būvniecības pabeigšanas turpināsies arī skolas apkārtnes labiekārtošanas darbi. Kopā ar audzēkņiem esam plānojuši sakopt skolas parku.

ILZE LESKA

Foto: Jānis Līgats

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
7. Septembris, 2010

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri