20. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Rasa, Rasma, Maira

Mūžizglītība iemaņu stiprināšanai

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Jauniešiem  ar speciālām vajadzībām jānodrošina labas izglītības iespējas, praktisko iemaņu apguve un specifiska nodarbinātība

Mūžizglītība iemaņu stiprināšanai

«Dienas centrs «Stropiņš» ir tas, kas nepieciešams bērniem, jauniešiem un arī pieaugušajiem ar nopietniem garīgās attīstības traucējumiem. Centrs darbojas, plānojam, kā attīstīt sociālo uzņēmējdarbību. Gribētoss, lai Valmierā ir veikaliņš, kur dienas centra klientu darbiņus var iegādāties ikviens interesents,» skaidroja nodibinājuma «Iespēju tilts» valdes priekšsēdētāja Zita Gustavsone. Ir jaunieši, kuri centru apmeklē regulāri, daži pārmaiņus, tāpēc pakalpojums joprojām ir pieejams interesentiem.

«Katram no mums, arī invalīdam, ir vēlme būt vajadzīgam,» uzsvēra Zita, kas bija arī viena no nevalstisko organizāciju pārstāvēm projekta «Learning in Doing and Working Together» noslēguma seminārā.

«Liesma» jau rakstīja, ka to realizēja Vidzemes jauniešu integrācijas un kompetenču centrs, projektu un vērienīgu pētniecības darbu atbalstīja  Ziemeļvalstu Ministru padome. Pirmoreiz vērienīgi pētītas bērnu, pusaudžu un jauniešu invalīdu iespējas Vidzemē, izmantojot speciālās izglītības, interešu izglītības pieejamību un arī iespēju iesaistīties darba tirgū, izmantot mūžizglītības piedāvājumu.

NO SĪKUMA LĪDZ LIELAI LIETAI — tā radošās nodarbībās prasmi pēc prasmes apgūst dienas centra «Stropiņš» apmeklētāji. Ir iecere, ka reiz Valmieras un apkārtnes invalīdu darbiņus varēs iegādāties pašu organizētā un atvērtā veikaliņā. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
27. Oktobris, 2015

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri