Mūsas krastā

- 27.Aprīlis, 2015

Bauskas stadions aizvadītajās brīvdienās pulcēja smagatlētikas veterānus Latvijas sporta veterānu savienības 52. spēļu sacensībās svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Šis turnīrs iezīmējās ar līdz šim neredzētu popularitāti, jo ierasto 60 — 70 svaru stieņa draugu vietā ieradās par 20 vecmeistariem vairāk no 16 dažādām pašvaldībām.

Valmieras pašvaldību pārstāvēja minimālais dalībnieku skaits — seši atlēti. Kā ik gadu Valmieras vārdu gatavs aizstāvēt universālais sportists un treneris Jevgēņijs Katajevs. 74-gadīgā atlēta paceltie 80 kg ļāva ieņemt vien 5. vietu svara kategorijā līdz 83 kg V60+ grupā. Pārējiem sportistiem veicās labāk. Šīs pašas vecuma grupas 93 kg kategorijā bronzu izcīnīja Boguslavs Demidko ar 90 kg. V50+ grupā svarā līdz 120 kg sīvā cīņā ar 155 kg rezultātu uzvarēja Aigars Āboliņš. V40+ grupā 74 kg kategorijā, vien iesildoties, ar 120 kg uzvarēja Guntis Apse. 83 kg kategorijā, paceļot 112,5 kg, trešais Jurijs Garkuša, kamēr 105 kg kategorijā šāda paša metāla godalgu ar 140 kg izcīnīja Andris Pružinskis.

Neraugoties uz daudzajām godalgām, komandu vērtējumā valmierieši līdzīgi kā pērn vien septītajā vietā. Paldies Valmieras pašvaldībai par iespēju piedalīties šajā turnīrā, nākamgad centīsimies pakāpties krietni augstāk!

VALMIERAS SENIORU IZLASE. No kreisās Jevgēņijs, Aigars, Jurijs, Guntis, Boguslavs, Andris.