21. Janvāris, 2019
Vārda dienu svin: Agne, Agnese, Agnija

Motoriem rūcot, atklāj motosezonu

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Sestdien Valmierā, pilsētas skeitparkā, no malu malām sabrauca vairāk nekā pustūkstotis dzelzs rumaku īpašnieku, lai jau tradicionāli atzīmētu jaunās motosezonas atklāšanu šajā pusē.

Motoriem rūcot, atklāj motosezonu

Pasākuma organizētāji — Valmieras motoklubs FF Riders — bija parūpējušies ne tikai par atbilstošiem laikapstākļiem, bet arī par daudzo viesu labsajūtu — darbojās bufete, uzstājās mūzikas grupas (JĀNIS BUKUMS, Atestāts, Veseris), notika dažādas sacensības (roku laušanās, riepu turēšana uz izturību, riepu ripināšana mērķī — mocī, šaušana pa alus bundžu no kompresora) un konkursi (tika balsots par simpātiskāko motociklu un daiļāko dāmu uz moča — Mis moto). Uzvarētāji saņēma dažādas balvas no pasākuma atbalstītājiem, notika arī loterija — tika griezts lielais laimes rats, kurā galvenā balva — ceļojums ar gaisa balonu — tika kādam rūjienietim. Lielāko balvu gan saņēma kāda dāma, kas, nenokāpjot no motocikla, sev par pārsteigumu publiski tika bildināta.

Neiztika arī bez šī pasākuma tradicionālā parādes brauciena — lielākais vairums dalībnieku garā jo garā čūskā izrūcināja Valmieru tā, ka maz nelikās.

Valmierā pirmo reizi oficiāls pasākums par godu moto sezonas atklāšanai notika 2012. gadā, kad šo tradīciju iedzīvināja biedrības Retro Jawa dibinātājs Georgs Trifanovs. Gadu gaitā pasākums audzis, un, ja tā turpināsies, tad jau nākamgad skeitparkā visiem var nepietikt vietas.

CEĻŠ — MŪSU DZĪVE, MOTOCIKLI — MŪSU DVĒSELE. Ar šādu devīzi pasākumā Moto Pavasaris divu ratu motorizēto rūcēju īpašnieki atklāja jauno sezonu.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
16. Maijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Ko jūs vēlētu valstij nākamajos 100 gados?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri