19. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Melānija, Imanta

Mini golfs Valmieras vecpilsētā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmieras pilsētas un apkārtnes tūrisma sezonas atklāšanas dienā, sestdien, 7.maijā aktīvās atpūtas komplekss „Avoti” Valmieras vecpilsētā svētku dalībniekiem un apmeklētājiem piedāvās pārbaudīt savas prasmes minigolfā.

Foto: sxc.hu
Foto: sxc.hu

Meistarīgākie un precīzākie spēlētāji savā īpašumā iegūs “Avotu” aktīvās atpūtas dāvanu kartes, ar kurām varēs baudīt atpūtu brīvā dabā un izmantot “Avotu” aktīvās atpūtas piedāvājumu bez maksas.

7.maijā aktīvās atpūtas komplekss „Avoti” ģimenēm ar bērniem piedāvā izbaudīt aktīvās atpūtas iespējas par īpaši draudzīgam cenām! Darbosies minigolfs, dabas taka – labirints “Koku skola”, gumijlēkšanas batuti “Sienāzis”, kā arī būs pieejamas piknika vietas.

Vienlaikus ar tūrisma sezonas sākšanos Valmieras pusē, aktīvās atpūtas kompleksa „Avoti” apmeklētājiem būs iespēja uzzināt vairāk par BMX galvaspilsētu - Valmieru. Gida pavadībā apmeklētāji tiks iepazīstināti ar BMX velotrasi, kurā izauguši Latvijas olimpieši – Māris Štrombergs, Ivo Lakučs un Artūrs Matisons. Tāpat būs apskatāms BMX muzejs – slavas zāle, kurā redzami izcilākie Latvijas BMX sportistu sasniegumi, sacensību trofejas un Māra Štromberga Olimpiskais BMX divritenis.

Vairāk par vasaras tūrisma sezonas atklāšanas pasākumiem lasiet www.valmiera.lv, www.twitter.com/valmiera_lv, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldības informatīvajā izdevumā.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri