18. Jūnijs, 2018
Vārda dienu svin: Madis, Alberts

Mīlestība bez robežām

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Daudzi valmierieši G. Apiņa ielas kvartālā ikdienā ar sirsnību noskatās uz JEĻENU un viņas interesantajiem pastaigu kompanjoniem — diviem Jorkšīras terjeriem vienmēr skaistos mētelīšos. Dažs pat piefiksējis, ka apģērbi gandrīz neatkārtojas — katru dienu citi. Cik tad īsti to mētelīšu ir, jautāju sunīšu Dinas un Timotija saimniecei.

Mīlestība bez robežām

Modeļu cienīga apģērbu kolekcija

«Patiesībā nemaz neesmu saskaitījusi. Ar sunīšiem staigāt ejam četras piecas reizes dienā un dažādos laika apstākļos. Timam kā jau puisītim parasti ir īsa frizūra, bet Dinai, mūsu blondīnei, mati ir gari — tie taču ir tik skaisti, žēl nogriezt. Jā, nepārklausījāties. Šīs šķirnes sunīšiem ir cilvēku matiem līdzīgs apspalvojums bez pavilnas. Tāpēc viņi salst. Mētelīšus velkam arī tādēļ, ka tajos sunīši mazāk nosmērējas. Kādēļ vajag tik daudz drēbīšu? Lietainā vai mitrā laikā nepagūstu mētelīšus līdz nākamajai pastaigas reizei izmazgāt un izžāvēt,» stāsta Jeļena un atzīstas, ka patiesībā ar drēbīšu iegādi saviem mīlulīšiem ir aizrāvusies. «Kaut ko nopērku, šo to no nopirktā pārtaisu, piemēram, Timas jaciņai piešuvu piedurknes un kapucīti, Dinas mētelītim — piedurknes un biksītes, arī pati viņiem šuju drēbītes.»

Šī nodarbe Jeļenai ir sirdij tīkama. Taču viņai, izrādās, šajā jomā ir pieredze. Vēl skolniece būdama, mācējusi sev gan kleitas, gan kostīmus pašūt. Kad bērni bija mazi, apšuvusi un apadījusi arī viņus. Tolaik tā bija liela priekšrocība, jo veikalos neko interesantu nopirkt nevarēja.

Kā brālītis ar māsiņu

Pirms vairākiem gadiem Gnatjuku ģimene piedzīvojusi nelaimi. Jeļena nonāca dziļā depresijā. Tad arī nolēmuši, ka viņai vajag kādu, kas aizdzen drūmās domas. Tā ģimenē ienāca divarpus mēnešus vecais Timotijs.

JEĻENA AR SAVIEM MODELĪŠIEM. Šotrešdien sunīši jau bija izgājuši pastaigā pavasarīgi košos mētelīšos. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
17. Marts, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kurš jūsuprāt ir šī gada gaidītākais notikums?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Partneri