20. Jūlijs, 2019
Vārda dienu svin: Ramona, Ritma

Melnās čūskas sagaidīšanas ģenerālmēģinājums

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

8. februārī plkst. 18:00 Sporta rehabilitācijas centrā Valmierā viesosies izdevniecības Dienas žurnāli izdevums Citādā Pasaule, lai kopā ar Vidzemes lasītājiem sarīkotu ģenerālmēģinājumu Melnās ūdens čūskas gada sagaidīšanai.

Melnās čūskas sagaidīšanas ģenerālmēģinājums

2013. gada 10. februārī plkst. 9:21 Latvijā sāksies Melnās ūdens čūskas gads. Kā to pareizāk sagaidīt? Ko tas sola? Kas liekams galdā un kas velkams mugurā, lai pielabinātu Melno čūsku? To visu varēsiet uzzināt 8. februārī, kad Valmierā viesosies žurnāla Citādā Pasaule redakcija un numeroloģe un fen šui speciāliste Dita Blūma.

Žurnāls iznāk jau kopš 2010. gada 10. augusta katru otro trešdienu. Aizraujoši stāsti par tēmām, kas jau sen jūs interesē. Intervijas ar cilvēkiem, kuri redz, domā un jūt citādi. Neparasti dzīvesstāsti un pieredze. Neizskaidrojamas parādības un dzīves formulas meklējumi.
Katrā numurā astroloģiskā prognoze un Mēness kalendārs divām nedēļām.

Programmā: tikšanās ar žurnāla radošo komandu, konkursi un loterija, iespēja abonēt žurnālu par īpaši draudzīgu cenu.

Viesi – žurnāla radošā komanda

DITA BLŪMA, numeroloģe un fen šui speciāliste. Žurnālā veido maģisko kalendāru, zina, kad vislabāk dedzināt čekus, lai nauda nāk atpakaļ, prot lasīt ciparus kā aizraujošu romānu. Dita savās tabulās var izrēķināt visu – kurā datumā un par kādu cenu pirkt kurpes, bet kad lūkoties pēc savas otrās pusītes.

KRISTĪNE ALBERTE, galvenā redaktore, ideju ģeneratore. Atbildīga par to, lai katru otro trešdienu jūs atrastu žurnālu savās pastkastītēs.

MATĪSS MARKOVSKIS, fotogrāfs. Ar lielu azartu un degsmi pats izmēģina visu, ko piedāvā interviju varoņi un konsultanti. Matīss ir ceļojis gan iepriekšējās dzīvēs un sastādījis sev astroloģisko karti, gan gājis pirtī un nomēģinājis īpašo žeņšeņa uzlējumu.

LOLITA GRAUDIŅA, stiliste ar apbrīnojamām darbaspējām. Tāpat kā Matīss, ļāvusies nevienam vien eksperimentam. To, vai cilvēkiem ar īpašām spējām ir vieglāk vai grūtāk izveidot stilu, varēsiet pajautāt Lolitai paši. Viņa arī pastāstīs, kas būs aktuāls Čūskas gadā.

LĪVA ROMANE, žurnāliste. Allaž gatava braukt jebkur, lai atrastu vislabākos, neparastākos un mistiskākos stāstus un izstāstītu tos lasītājiem. Viņa ir ar mieru iet gan pie budistiem, gan ebrejiem, lai saprastu reliģijas “no iekšienes”.

Dreskods: melns, zils, zaļš un sudrabots.

Vietu skaits ierobežots, pieteikšanās pa tālr. 64224184 vai 27879242.
Ieeja bez maksas.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Partneri