15. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Sandra, Gunvaldis, Gunvaris, Sondra

Melbārdis&Co paņem olimpisko sudrabu

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Soču oilimpiādes noslēguma dienā, otro sudrabu Latvijai dāvājis kaugurieša Oskara Melbārža pilotētais četrinieks. Kopā ar Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu četru braucienu kopsummā izcīnot visai pārliecinošu otro vietu, atpaliekot no sacensību uzvarētāja, krieva Aleksandra Zubkova nieka deviņas sekundes simtdaļas.

LTV7 ekrānšāviņš
LTV7 ekrānšāviņš

Latvijas otrais, Oskara Ķibermaņa pilotētais četrienieks ar Raivi Broku, Helviju Lūsi un Vairi Leibomu sastāvā savās pirmajās olimpiskajās spēlēs izcīnīja 14. vietu.

"Atvieglojums," pirmais ko intervijā Latvijas televīzijai spēja bilst Oskars Melbārdis. "Mazliet jāatiet no tā visa. Šī medaļa man daudz nozīmē. Pēc tā kā gājis sezonā, mēs bijām to pelnījuši. Paldies vecākiem, ģimenei, visiem, kas bija ar jums," emociju pārplūdē vārdus grūti bija atrast Oskaram.

Vēl lielākas emocijas pārņēma Daumantu Dreiškenu, šī vakara noslēguma ceremonijas Latvijas karoga nesēju.

„Paldies dievam, ka viss tā beidzās, paldies puišiem. Kas man neiznāca savulaik, viņiem iznāca lieliski. Varēja būt visādi, doma bija ķert, bet arī no muguras glūnēja sācenši. Paldies visiem, par to, kas izdarīts,” intervijā Latvijas televīzijai teica bobsleja izlases treneris Sandris Prūsis.

Jāpiebilst, ka šī ir pirmā latviešu olimpiskā godalga bobslejā neatkarīgās Latvijas pastāvēšanas vēsturē. Trīs godalgas PSRS sastāvā savulaik izcīnījuši Zintis Ekmanis un Jānis Ķipurs. Ekmanim bronza divniekos 1984. gada Sarajevas spēlēs, bet Ķipuram zelts divniekos un bronza četrniekos 1988. gada Kalgari ziemas olimpiskajās spēlēs.

Kopvērtējuma tabula:

eliesma tur roku uz pulsa!

Kops neilga laika saja adrese paradijusies apsveicama rosiba, ta tik turpinat!

Valmierietis

Mja ...piekrītu apsveicami, ka pat brīvdienā kāds rosās un novitātes liek .... bet nu bobslejisti arī malači ... nu pasen tik daudz labu emociju no olimpiskajām spēlēm nebija sasmēlis, bet nu Latvija tādā humoristiski sportiskā valodā runājot veidojas, par renes sporta veidu lielvalsti, jo medaļas mums gan no skeletona, gan kamaniņām, gan bobsleja, un lai arī bez medaļām, bet hokejisti arī šoreiz bija līmenī!

ezernieks

Nu kalnu slēpotājas 30 vietā un slēpotājs 43 vietā ar mūsu iespējām arī ir līmenī ,atcerēsimies u. un R. Lodziņus ,valmierai te arī ir savi nopelni.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri