22. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Rigonda, Adrians, Ārija

Mazsalacā pieņem zobārsts

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Pēc divu gadu ilgiem meklējumiem SIA «Mazsalacas slimnīca» vadībai ir izdevies atrast jauno speciālistu— stomatologu, kurš pašlaik katru piektdienu, bet vēlāk, iespējams, arī biežāk ir gatavs ārstēt zobus mazajiem un lielajiem novadniekiem.

Mazsalacā pieņem zobārsts

MAZPILSĒTĀS un lauku pagastos zobārstu trūkst,— tam piekrīt jaunais speciālists stomatologs Daniels Veremejs, kurš izvēlējies palīdzēt pacientiem Mazsalacā. Jāņa Līgata foto

«Mani vecvecāki dzīvoja Mazsalacā. Pirms kāda laika ar ģimeni braucām uz Igauniju, un vietējiem uztaujāju: kas šeit notiek zobārstniecības jomā? Nemācēja man cilvēki atbildēt, izdomāju, ka pats papētīšu. Sazvanījos ar slimnīcas direktoru, aizbraucu paskatīties, kādi varētu būt darba apstākļi, un izlēmu, ka varu strādāt. Pamatdarbavieta man ir Rīgā, tagad praktizēju arī Valmierā, Cēsu ielā, un strādāju arī Mazsalacā. Pats esmu valmierietis, un Mazsalaca nav tālu, var labi uz darbu izbraukāt,» tā DANIELS VEREMEJS.

«Rinda pie speciālista būs, jo ar vienu dienu nedēļā, kad zobārsts pagaidām piekritis pieņemt, mums nepietiek, bet ir labi, ka izdevās atrast jaunu cilvēku, kurš ir gatavs strādāt mazpilsētā,» uzsvēra Mazsalacas slimnīcas direktors Edgars Grandāns, kurš vairākās sarunās ar «Liesmu» iepriekš bija teicis, ka slimnīcā ir ērti iekārtots un aprīkots stomatoloģijas kabinets, bet nav speciālista, kurš vēlētos pacientus pieņemt.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
7. Augusts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri