18. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita

Mazpilsētā svētkus svin dubultā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Šodien Mazsalaca sāk svinēt pilsētas svētkus. Tie ilgs četras dienas, būs dažādi pasākumi, tostarp tradicionālā Ērenpreisa jubileja.

Mazpilsētā svētkus svin dubultā

Šodien pilsēta sāk svinēt, mudinot visus, kam patīk aktīvas nodarbes, piedalīties velo-foto orientēšanās notikumā, bet tiem, kam tīk ne vien locīt kājas, bet arī mežģīt prātu, ieplānota jau par tradīciju kļuvusī erudīcijas spēle «Prātvēders».

Liels notikums pirmajā svētku dienā būs Mazsalacas Kultūras centrā, kur atklās izstādi «Mazsalacas vidusskolas devums Latvijas kultūrai 100 gados».

«Liesma» jau rakstīja, ka vidusskola lielo un apaļo jubileju svinēs 24. augustā, kopā aicinot simtus un tūkstošus vietējo un viesu, kas reiz mācījušies un strādājuši Mazsalacas vidusskolā, bet izstādē izdevies sarūpēt daudz apskatāma, izlasāma par skolas vēsturi, desmitgadēs svarīgākajiem notikumiem.

No šodienas un līdz pat svētdienai Amatu mājā aplūkojams TLMS «Mazsalaca» dalībnieču veikums – audumu un rokdarbu ekspozīcija «Vasaras noskaņās».

Rīt uz prāta treniņu aicina seniori. Svētku ietvaros senioru biedrība «Atbalss» aicina ikvienu piedalīties mīklu minēšanas maratonā, kas notiks Mazsalacas Kultūras centrā. Seniori jau informē, ka čaklākajiem un atjautīgākajiem mīklu minētājiem paredzētas arī balvas: 1. vietas ieguvējam – bezmaksas ekskursija uz Igauniju 21. augustā, 2. vietai – divas brīvas vietas uz Mazsalacas novada Kultūras centra maksas pasākumu. 3. vietai – labs mājas vīns (viens skaists un pilns trauks).

PARĀDES VELOBRAUCIENS ierasti pulcē lielu skaitu dalībnieku. Pērn saposušies uz senākiem un jaunākiem riteņiem sēdās 246 svētku dalībnieki. Godu Ērenpreisam atdod arī mazie, jo 39 no parādes brauciena dalībniekiem bija pirmsskolas vecuma bērni. Foto no pašvaldības arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
18. Jūlijs, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri