20. Oktobris, 2019
Vārda dienu svin: Leonīda, Leonīds

Mazais Ansis pošas lielajai jubilejai

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Mūspusē, un ne tikai, iecienītais krodziņš Mazais Ansis nupat veicis sen lolotu rekonstrukciju, paplašinot lielo ēdināšanas zāli, nu pa abām zālēm vienlaikus būs iespējams apkalpot 60 viesus iepriekšējo 44 vietā. Kā atzīst paši saimnieki, šī ir viena no pirmajām dāvanām sev un klientiem krodziņa 20 gadu jubilejā, kas gaidāma nākamgad. Par jaunumiem Ansī vaicāju tā saimniekiem – VILNIM VAGARAM un viņa meitai LAURAI PŪCĪTEI.

Mazais Ansis pošas lielajai jubilejai

Līdz ar rekonstrukciju ir mainījies arī krodziņa interjers.

Laura: Tie tomēr ir 19 gadi, viss ir mainījies. Īstenībā jau terase daudz ko pamainīja – kad paplašinājām to, uzlikām ar tālvadību vadāmu jumtu, jau tad kopskats pamainījās, bet tad tu ienāci iekšā... nesaskanēja.

Vilnis: Par nojumi bija tā – kad tās saulītes nav, visi viņu grib, kad viņa ir, tad visi grib ēnu, mēs bijām spiesti pielāgoties klientiem un uzbūvēt, kur no tās paslēpties – jumtu var atvērt vairākās zonās, papildus uzstādījām terases sildītājus, lai pagarinātu vasaru.

Nupat notikušās rekonstrukcijas darbi ritēja trīs nedēļas. Klienti bija saprotoši?

V.: Jau iepriekš veicām sagatavošanas darbus – ārpusē ielikām sienas un grīdu. Tad, kad tur viss bija kārtībā, veicām visus lielos darbus – izzāģējām sienu, izņēmām durvis, un pavērās jauns skats uz dzīvi, nomainījām grīdas segumu, pa to laiku abās zālēs pārmūrējām kamīnus. Tagad tie ir modernāki, iepriekšējie savus 19 gadus bija jau nokalpojuši. Cenšamies jau iet laikam līdzi, visus šos gadus tā pa bišķiņam paremontējāmies, tagad tapa kas lielāks.

L.: Mēs jau ik pa laikam ieguldām lietās, kuras no malas garāmbraucot neredz.

V.: Iepriekš izremontējām viesnīcas numuriņus, pirti. 2018. gada pavasarī pirts ēkai nomainījām jumtu, atjaunojām grilbāru.

PĒC PĀRBŪVES. Tā tagad – plašāka, modernāka – izskatās krodziņa lielā zāle. Uģa Brālēna foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
26. Februāris, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri