25. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Patrīcija, Ludis, Ludvigs, Ivonna

Mātes Latvijas talantīgie izzīdēji

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Mātes Latvijas talantīgie izzīdēji

Vai tikai Guntis Bojārs ar savu aizliegtā paņēmiena žurnālistiku neiebrauca tajā purvā, kurā jau ne reizi vien iekūlies Lato Lapsa, latvju sabiedrības kritiskā prāta spītīgais modinātājs? Viņa celtiem skandāliem ap VVF kapavietu vai Šlesera tēva slimību bija rikošeta efekts: tie drīzāk kaitēja pašam atmaskotājam, bet nenieka – tajos iesaistītajiem.

Arī LTV ekrāna zvaigzne var pēkšņi un sāpīgi atklāt, ka nebūt nav patīkami būt nepopulāram un atstumtam tiklab «kultūras cilvēku», kā kultūrai atvēlētās naudas dalītāju vidū. Kad pašam Bojāram radīsies vēl kāda mākslinieciska iecere*, viņš var kādā projektu izskatīšanas komisijā saskarties ar pavisam piekasīgu un neslēpti atriebīgu attieksmi: «Nu ko, taisnības cīnītāj, tagad tevi ņemsim priekšā padziļināti, lai atrastu ieganstu atstāt bešā – za čto borolsja, na to i naporolsja! Tā tev par izbazūnētiem Šipkas 17 tūkstošiem!»

Smieklīgi, ka pamatīgais un pavisam principiālais skandāls par 19. novembra koncerta Mīlestības vārdā. 18+ iespaidīgajām izmaksām un to (ne)atbilstību – arī manuprāt – visai mākslinieciski pieticīgajam rezultātam sākās ar nejaušu sīkumu. Dažus tā klausītājus neapmierināja izaicinoši šķībi, nopelnot par to 666 eiro, nodziedāta Imanta Kalniņa dziesma. Kad atklājās, ka pasākuma tehniskais nodrošinājums prasījis 180 tūkstošus eiro, savukārt mūziķu un mākslinieku honorāriem kopumā piešķirti 57 tūkstoši, uguns iespruka pakulās.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
7. Decembris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri