Māris Štrombergs apbalvo Baltijas jūras BMX kausa izcīņas otrā posma uzvarētājus

25.Augusts, 2017

Sestdien, 19. augustā, Mežaparka trasē, Rīgā, pulcējās vairāk nekā 250 sportistu, lai noskaidrotu labākos «MŠA-Valmieras puikas» rīkotajā Baltijas jūras BMX kausa izcīņas otrajā posmā. Elites sacensībās uz goda pjedestāla kāpa divi «MŠA-Valmieras puiku» sportisti — Edžum Treimanim uzvara, bet Helvijam Babrim trešā vieta, kamēr otrais finišēja Ansis Uškaurs. Savukārt īpašus prieka brīžus sagādāja divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs, kurš kopā ar Rihardu Veidi apbalvoja uzvarētājus.

Kopumā ātrākie BMX sportisti tika noskaidroti 17 vecuma un meistarības grupās, kurās spēkiem mērojās pārstāvji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Krievijas. Jāatzīst, ka sacensības notika ar latviešu sportistu dominanti, no kuriem kopā ar Treimani vēl 13 guva uzvaras savās ieskaites grupās. No «MŠA-Valmieras puikas/Valmieras Bērnu sporta skola» pulka pirmo vietu B7 grupā izcīnīja Patriks Krauklis, kā arī Heinrihs Kiršblūms CR-17-29 grupā. Vien soļa attālumā no godalgoto trijnieka šoreiz palika Rodrigo Ābols, B8 grupā finišējot ceturtais, bet līdz lielajam finālam tika arī Markuss Krauklis, kurš B10 konkurencē finišēja astotais.

Baltijas jūras BMX kausa noslēdzošais posms 30. septembrī notiks Somijas galvaspilsētā Helsinkos, kad arī tiks apbalvoti kopvērtējuma uzvarētāji. Savukārt gaidāmajā nedēļas nogalē Latvijas spēcīgākie BMX sportisti tiksies Madonā, kur sestdien, 26.augustā, aizvadīs Latvijas kausa izcīņas otro posmu, bet svētdien, 27.augustā, cīnīsies par «Smeceres sils» kausu.

UZ PJEDESTĀLA augstākā pakāpiena uzvarētājs Patriks Krauklis ar Māri Štrombergu.