21. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Eleonora, Ariadne

Māris Cers kļūst par AS "Valmieras piens" valdes priekšsēdētāju

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Latvijas vadošā piena pārstrādes koncerna Food Union sastāvā ietilpstošās AS Valmieras piens padomes sēdē par valdes priekšsēdētāju iecelts uzņēmuma ilggadējais ražošanas direktors Māris Cers, uzņēmums informēja šodien izplatītajā paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem.  Jau iepriekš tika ziņots, ka līdzšinējais AS Valmieras piens valdes priekšsēdētājs Harijs Panke turpinās darbu Food Union sastāvā ietilpstošās AS Rīgas piena kombināts padomes locekļa amatā.

Māris Cers
Māris Cers

“AS Valmieras piens kopš tā dibināšanas 1971.gadā ar produktu zīmolu Valmiera ir iekarojusi Latvijas pircēju uzticību un lojalitāti, pateicoties produktu augstākās kvalitātes īpašībām un spēcīgai klātbūtnei reģionos. Jaunā valdes priekšsēdētāja Māra Cera uzdevums būs turpināt attīstīt šo veiksmīgi aizsākto virzību, kā arī attīstīt AS Valmieras piens kā pasterizētā piena un skābpiena produktu ražošanas platformu,” tā Sergejs Beshmeļņickis, Food Union ģenerāldirektors.

Māris Cers ir pabeidzis Latvijas Lauksaimniecības Universitāti (LLU), kur ieguvis inženiera pārtikas tehnoloģijā kvalifikāciju ar specializāciju piena un piena produktu tehnoloģijā. Māris Cers savu karjeru uzsāka LLU laboranta amatā piena produktu zinātniski pētnieciskajā laboratorijā. Pēcāk strādāja Valmieras gaļas kombinātā un SIA Triāls, savukārt kopš 2006.gada Māris Cers ir AS Valmieras piens ražošanas direktors.

Šogad AS Valmieras piens jau ceturto gadu pēc kārtas saņēma sudraba kategorijas atzinību par ilgtspējīgu un atbildīgu uzņēmējdarbības praksi. Ik gadu AS Valmieras piens produkti Valmiera ir starp apbalvotākajiem Riga Food produktu konkursā.

Food Union ir zīmols, ar kuru Latvijā pazīst AS Rīgas piena kombināts un AS Valmieras piens koncernu, kas ir Latvijas pārtikas nozares līderis ar kopējo apgrozījumu 2012.gadā 87,51 miljonu latu (124,52 miljoniem eiro). Food Union šobrīd strādā vairāk nekā 800 darbinieki, vasaras periodā – ap 1050 darbiniekiem. Food Union ražotnes iepērk pienu no vairāk nekā 400 labākajām Latvijas zemnieku saimniecībām un pieciem lielākajiem kooperatīviem, kas apvieno ap 500 zemnieku saimniecību.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri