20. Jūnijs, 2018
Vārda dienu svin: Rasa, Rasma, Maira

Mana balss nav vēlētāju balsis

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Mana balss nav vēlētāju balsis

Jau labu laiku Latvijā eksistē savdabīgs sabiedrības noskaņojuma barometrs — interneta portāls ManaBalss.lv, kurā faktiski katrs no mūsu līdzpilsoņiem, kuram vien nav slinkums savas smadzenes pakustināt valstiska svarīguma virzienā, var celt galdā savu ideju un vākt tai atbalstītājus. Ar domu, ka agrāk vai vēlāk šim piedāvājumam tiks sasniegta kritiskā masa jeb 10 tūkstoši balsu, ar kurām portfelī jau var doties uz Saeimu un bīdīt šo ideju cauri likumdošanas sietam.

Portālu izveidojuši brīvprātīgi entuziasti ar cerību uz vēl lielāku demokrātiju Latvijā. Kā var lasīt ManaBalss.lv titullapā, «piecu gadu laikā portālu izmantojuši 70% Latvijas iedzīvotāju, par likumiem kļuvušas vairākas iedzīvotāju idejas, Latviju visā pasaulē pazīst kā e-demokrātijas veiksmes stāstu».

Atļaušos apšaubīt pieminētos 70%, manuprāt, arī e-demokrātija un demokrātija parastā nav gluži viens un tas pats. Ar visu to jāatzīst, ka portāls ManaBalss.lv nogādājis likumdevēju rokās arī labas idejas, kurām nebūt nav viegls ceļš cauri Saeimas komisijām un kabinetiem bijis un tāds arī nebūs tuvākajā nākotnē. Kaut vai tāpēc, ka šīs loģiskās lietas nākušas nevis no augšas, t.i., no 100 Latvijas gudro galvu kopuma, bet gan no apakšas, lasi — tautas.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
18. Maijs, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kurš jūsuprāt ir šī gada gaidītākais notikums?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Partneri