22. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Maigurs, Mārica, Māris

Mainās ziedošanas kultūra

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Mainās ziedošanas kultūra

Speciālisti, kas analizē nevalstisko organizāciju darbu, kas vērtē, kā dažādiem labdarības projektiem izdodas vai neizdodas piesaistīt sabiedrības ziedotus līdzekļus, min vispārēju atziņu, ka Latvijas cilvēki ir vienkārši labi, tāpēc atsaucas uz visiem palīgā saucieniem, kad lūdz ziedot līdzcilvēku, īpaši bērnu, veselības un dzīvības glābšanai, kad lūdz atbalstīt krīzē un trūkumā nonākušos, kad izskanējis mudinājums palīdzēt veciem cilvēkiem vai dzīvniekiem, kas pazaudējuši gādīgus saimniekus un mājas.

Cilvēki zina, ka otram palīdzēt vajag ne tikai Ziemassvētkos, bet arī ikdienā, tāpēc atdara sirdis un naudas makus. Ziedošanas kultūras pārmaiņu vērotāji uzsver, ka pieaug ne tikai ziedoto līdzekļu apjoms un pašu ziedotāju, kā arī brīvprātīgo aktivitāte, bet mainās arī ziedošanas tradīcija.

Svarīgi kļūst ziedot ne tikai naudu, bet arī laiku un padomu. Medijos tuvāko mēnešu laikā acīmredzamākie noteikti būs projekti «Eņģeļi pār Latviju» un «Dod Pieci!». Pēdējais no minētajiem arī uzskatāmi parāda, kā dažu gadu laikā mainās priekšstats par mērķiem, kam var savākt prāvas ziedojumu summas.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
6. Novembris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri