Lūšādas paliek Jēkabpilī

7.Marts, 2017

Sestdien mūsu basketbolisti Olybet LBL čempionāta kārtējā spēlē izbraukumā piedzīvoja zaudējumu Jēkabpilī pret vietējiem lūšiem, kuriem tas bija pirmais panākums abu komandu šosezon aizvadītajos trijos savstarpējos mačos.

BK JēkabpilsValmiera/ORDO 86:72 (24:22, 21:12, 22:22, 19:16)

Kaut arī viesi visā spēlē pieļāva vien 7 kļūdas, tas tomēr neļāva kontrolēt notikumus laukumā. Mājinieki beidzot lika lietā savu jaudu cīņā zem groziem, kur skapji Šeļakovs un Aleksejevs kopā savāca 25AB pret valmieriešu uz visiem tikai 32AB. Nebija krītamā diena mūsu tālšāvējiem Kaufmanim (0/3), Bērziņam (0/4) un Laksam (0/2), īsta melnā sestdiena bija arī Mičelam (11 minūtēs 0/4 metienos, 3 piezīmes un kļūda). Savā līmenī nospēlēja Pits un Jonāts, laba spēle Blauam un 6 piespēles Valteram.

Nonākuši iedzinējos (0:8) mača ievadā, viesi cenšas atspēlēties, taču tikai 9. minūtē pēc Jonāta 2+1 gājiena un Pita groza izdodas pietuvoties līdz 2 punktu deficītam — ceturtdaļa tomēr 24:22 mājinieku labā. Otro spēles ceturksni ar 4:0 iesāk Pits, panākot valmieriešiem vadību 26:24, vēl pēc brīža, 13. minūtes beigās, viņš vēlreiz gādā par plus 2 viesiem — 28:26. Te nu arī mūsējo veiksmes stāstam Jēkabpilī beigas, jo nākamos punktus Blaus gūst tad, kad tablo jau rāda 36:28 mājinieku labā. Puslaikā stabils pārsvars jēkabpiliešiem — 45:34.