22. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Rigonda, Adrians, Ārija

LTRK darba virzieni: eksports, konkurētspēja un biznesa vide

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Šodien Rīgā Latviešu biedrības namā tiek pārvēlēta Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) vadība, tostarp prezidents. Liesmai bija iespēja būt klāt gan 8. marta pasākumā, kurā ar savu skatījumu uz lietām dalījās neatkarīgais kandidāts uz LTRK prezidenta krēslu uzņēmējs Guntis Belēvičs, gan 13. martā, kad par savas darbības laikā paveikto pastāstīja un arī par uzņēmējdarbības vides aktualitātēm Latvijā informēja līdzšinējais LTRK prezidents Aigars Rostovskis, kurš arī kandidē uz atkārtotu šī posteņa ieņemšanu.

LTRK darba virzieni: eksports, konkurētspēja un biznesa vide

Lūk, galvenās tēzes no tā, ko pirms nedēļas, tiekoties ar Vidzemes uzņēmējiem viesnīcas Wolmar konferenču zālē, pastāstīja AIGARS ROSTOVSKIS:

«Man šis laiks bijis pašizglītojošu izaicinājumu pilns. Daudz kas ir noticis, un varu teikt, ka visas lietas darīju ar vislabāko sirdsapziņu un atdevi. Ir pagājis trīs gadu cikls, man pašam ir tāda noskaņa, un arī valdes, padomes locekļi un kameras biedri aicina mani šo darbu turpināt, tāpēc es pieteicos un kandidēju. Šis laiks man ir savā ziņā interesanta pieredze, jo ir priekšvēlēšanu kampaņa un reizē arī sacensība starp kandidātiem.

Pirms trim gadiem, kad gāju uz vēlēšanām, biju uzlicis sev un arī kamerai  mērķi — dubultot biedru skaitu. Man tiešām ir gandarījums, un paldies visiem uzņēmējiem, arī LTRK valdei, padomei un darbiniekiem, ka to ir izdevies izdarīt. Toreiz biedru skaits bija nedaudz pāri tūkstotim, pašlaik tas tuvojas divarpus tūkstošiem. Ko tas devis? To, ka esam kļuvuši finansiāli daudz neatkarīgāki, un to, ka mums tagad ir daudz lielāks intelektuālais potenciāls, jo katram LTRK biedram ir savs bizness, savas idejas. Protams, lielāks biedru skaits nozīmē arī lielāku izaicinājumu, jo katram ir jāpievērš uzmanība. Un tas jādara arī turpmāk.

BŪS LABI! Par padarīto gandarīts un par savu atkārtotu ievēlēšanu LTRK prezidenta amatā pārliecināts Aigars Rostovskis (centrā), sēžot  pie viena galda ar LTRK Vidzemes reģiona nodaļas vadītāju Juri Sleņģi (no labās) un Cēsu uzņēmēju kluba prezidentu Arkādiju Suškinu. Gunta Vīksnas foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
20. Marts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri