Līderi turpina uzvarēt

- 22.Maijs, 2015

Latvijas futbola Komanda.lv 1. līgas čempionāta astotās kārtas spēlē Valmiera Glass FK/BSS izbraukumā Brocēnos pārspēja JFK Saldus — 2:0 (1:0).

Spēli pret turnīra tabulas lejasdaļas komandu valmierieši iesāka ierastajā šīs sezonas sastāvā, vien ar diviem izņēmumiem — vārtos stājās Kaspars Ribaks un pussargu līnijā iespēja tika dota Ralfam Apsītim.

Interesanti, ka Saldus komandai pēc septiņām izbraukumā aizvadītām spēlēm šī bija pirmā spēle savā laukumā, un iespējams, tieši tāpēc cīņā pret turnīra līderiem viņi izrādīja visai cienīgu pretestību. Pēc spēles aculiecinieku stāstītā, šī pretestība izpaudusies, spēlējot dziļā aizsardzībā. Neskatoties uz to, valmieriešiem pirmajā puslaikā tomēr izdevās izvirzīties vadībā, kad sešas minūtes pirms puslaika pārtraukuma savus trešos vārtus sezonā guva Mārcis Ērglis.

REZULTATĪVS. Uzvaras vārtu autors spēlē pret Saldu — Mārcis Ērglis.