26. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Rūsiņš, Sandris, Alīna

Lauki ienāk pilsētā – ar smaržām, garšām un visu nozaru pārstāvniecību

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Uz Zemkopības ministrijas un Nodibinājuma «Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai» aicinājumu piedalīties Latvijas simtgadei veltītajā lielpasākumā 8. septembrī Rīgā, 11. novembra krastmalā, atsaucās vairāk nekā 200 dažādu lauksaimniecības uzņēmumu, zemnieku saimniecību, pārtikas ražotāju, valsts institūciju, izglītības iestāžu un arī nevalstisko organizāciju.

Lauki ienāk pilsētā – ar smaržām, garšām un visu nozaru pārstāvniecību

Pasākuma dalībnieki kupli un mūsdienīgi pārstāvēja visas nozīmīgākās lauksaimniecības jomas, produktus, pakalpojumus un ar lauksaimniecību saistītās izglītības iestādes, kopā izveidojot vispusīgu stāstu par Latvijas lauku vēsturi un saimniekošanu šodienas laukos. Daugavas krastā divās garās rindās izvietotajās teltīs un nojumēs dzīve kūsāja tā kā laukos: lopkopji rādīja un stāstīja par aitām, govīm, zirgiem, graudkopji iepazīstināja ar maizes ceļu, mežkopji ļāva izsekot, kā no mazas sēkliņas izaug meža stādi, kā tos stāda, kā kopj un kā ar mūsdienu tehniku mežu izstrādā, arī augļkopjiem, biškopjiem un bioloģiskās lauksaimniecības pārstāvjiem bija ko rādīt un ļaut degustēt. Un kur tad vēl lauksaimniecības tehnikas varenums! Kur kārdinošās produktu smaržas! Bija gādāts arī, lai bērniem ir ko darīt – viņiem bija atvērtas visdažādākās darbnīcas un pat viens kārtīgs siena šķūnis. Piedāvājam fotoreportāžu no grandiozā pasākuma, kur «Liesma» satika arī vairākus mūsu reģiona lauksaimniekus.

TELŠU PILSĒTIŅA. Tā Daugavas krastā izskatījās sestdienā, kad lauksaimnieki gods godam ieņēmuši Rīgu. Alekseja Koziņeca foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
11. Septembris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri