21. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Linda, Janīna

Latvijas kausa Valmieras posmā dominē mājinieki

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmierā norisinājās Latvijas kausa airēšanas slalomā 3. posms. Tāpat kā pirmajos divos Iecavā un Smiltenē, tajā piedalījās visu trīs Baltijas valstu pieaugušie atlēti un jaunieši.

Latvijas kausa Valmieras posmā dominē mājinieki

Saprotams, ka augstvērtīgs sniegums tika gaidīts tieši no Gaujas Kazu krāču mājiniekiem kluba «Vidzemes sporta asociācija – Valmiera» airēšanas slalomistiem, un viņi arī attaisnoja uz sevi liktās cerības.

K1 laivu klasē vīriešiem absolūtajā konkurencē goda pjedestāla virsotnē pēc klusēšanas līdzšinējā pavasara sacensību sezonā atkal nostājās Toms Karlivāns, tūlīt aiz sevis atstājot komandas biedru, Latvijas kausa 1. un 2. posma uzvarētāju Ritvaru Celmiņu. Zelts un sudrabs arī VSA-VALMIERA jauniešiem — K1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā par pārliecinošu uzvaru lepojamies ar Ralfu Jurjāni, bet stabili otrais Ralfs Baldiņš. Pārstāvētajā kategorijā augstā 4. vieta Pēterim Dambekalnam, bet 8. vieta OPEN grupā Krišam Meļņikonim.

Arī C1 laivu klasē vīriešiem dominēja valmierieši. Triumfējot Latvijas ranga sacensībās, par OPEN un U18 vecuma grupas līderi kļuva Emīls Putniņš. Savukārt C1M U16 kategorijā nepārspēts Ralfs Baldiņš — esam gandarīti.

Tajā pašā laikā Lattelecom Rīgas maratonā VSA-VALMIERA sportiste Evita Savickaite veica 10 kilometru distanci, bet Kaspars Pakers un Elmārs Pitura noskrēja 42195 metrus.

Ar aizvadītajām mājas sacensībām Gaujas Kazu krāču trasē VSA-VALMIERA airēšanas slalomistiem Baltijas pavasara sacensību sezona ir noslēgusies un iesācies īrienu tehnikas darbs, izņemot komandas līderus Ritvaru Celmiņu un Tomu Karlivānu, kuri Prāgas Trojas krāčūdens kanālā gatavojas Eiropas čempionātam.

RALFS BALDIŅŠ. Agitas Ļeļevas foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
1. Jūnijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri