23. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Mirdza, Žanete, Žanna

Latvija uzvar 42. Baltijas valstu čempionātā ugunsdzēsības sportā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

No 9. līdz 10. augustam Valkā norisinājās valsts simtgadei veltītais 42. Baltijas valstu čempionāts ugunsdzēsības sportā, kurā spēcīgākās Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Polijas un Čehijas komandas sacentās četrās dažādās disciplīnās un noskaidroja, kura valsts šogad iegūs Baltijas čempionāta ugunsdzēsības sportā uzvarētāja titulu.

Latvija uzvar 42. Baltijas valstu čempionātā ugunsdzēsības sportā

Sacensību pirmajā dienā dalībnieki sacentās divās disciplīnās. Individuāli dalībnieki startēja 100 m šķēršļu joslu pārvarēšanā, kur pieaugušo konkurencē par Baltijas čempionu kļuva Kaarel Siimut no Igaunijas, savukārt izvēršanās no motorsūkņa, kas ir komandas disciplīna, godpilno uzvarētāju statusu ieguva Latvijas komanda, kuru pārstāvēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonas — Einārs Jonelis, Oskars Reiziņš, Krists Rozgals, Rihards Reiziņš, Mārtiņš Ēriks Sokolovskis, Maigonis Jānis Jakovļevs un Emīls Tunnis.

Spītējot svelmei, dalībnieki arī sacensību otrajā dienā uzrādīja lieliskus rezultātus. Disciplīnā uzkāpšana ar āķkāpnēm mācību tornī par Baltijas čempionu kļuva VUGD Vidzemes reģiona brigādes Valmieras daļas nodaļas komandieris Oskars Reiziņš, kurš pārstāvēja Latvijas komandu. Savukārt komandu 4x100 metru stafetē godpilno pirmo vietu ieguva komanda no Lietuvas.

Arī jauniešu komandas šajā čempionātā uzrādīja lieliskus rezultātus —  kopvērtējumā jauniešiem Latvijas komanda ieguva godpilno pirmo vietu. Otrajā vietā ierindojās komanda no Lietuvas, bet trešajā — Igaunijas komanda. Pieaugušo konkurencē kopvērtējumā uzvaras laurus plūca Latvijas komanda, otrajā vietā ierindojās Igaunijas, bet trešajā Lietuvas sportistu komanda.

Abu dienu garumā saglabājās intriga par to, kuras valsts komanda šogad iegūs Baltijas čempionu titulu. Ar lieliskiem sasniegumiem, sīvā un azartiskā cīņā godpilnajā pirmajā vietā ierindojās Latvija! Otro vietu ieņēma Lietuvas, bet trešo — Igaunijas komanda.

VUGD apsveic uzvarētājus, pateicas ikvienam par dalību un lepojas ar sportistu lieliskajiem sasniegumiem!

OSKARS REIZIŅŠ, VUGD Vidzemes reģiona brigādes Valmieras daļas nodaļas komandieris (attēlā no kreisās), uzkāpšanā ar āķkāpnēm mācību tornī kļuva par Baltijas čempionu. Publicitātes foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
16. Augusts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri