20. Jūnijs, 2018
Vārda dienu svin: Rasa, Rasma, Maira

Latvijā ir interesanti dzīvot un pētīt

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Pavasara semestrī Vidzemes Augstskolas kolektīvam ir pievienojusies Fulbraita stipendiāte BARBARA BURKE (Barbara Ruth Burke) no Amerikas. Fulbraita programmas ietvaros Amerikas un ārvalstu pilsoņiem tiek dota iespēja studēt, pasniegt lekcijas un veikt pētījumus ārzemēs. Programmas mērķis ir veicināt savstarpējo sapratni starp ASV un citu valstu iedzīvotājiem.

Latvijā ir interesanti dzīvot un pētīt

Attēlā:

ATRASTIES LATVIJĀ IR INTELEKTUĀLI INTERESANTI. Barbara Burke atzīst, ka katras pilsētas vēsture un iedzīvotāju demogrāfija sniedz unikālas pētniecības iespējas dažādās sfērās.

 

Pasniedzēja Latvijā uzturēsies sešus mēnešus, kuru laikā apmainīsies ar pieredzi, pētīs kultūras un mediju mijiedarbību, kā arī palīdzēs pilnveidot Vidzemes Augstskolas studiju programmas. Barbara Burke ieguvusi doktora grādu Purdue Universitātē ASV, viņas akadēmiskās intereses saistītas ar komunikāciju, amerikāņu mūsdienu kultūras pētījumiem un žurnālistiku.

Kādēļ nolēmāt pieteikties Fulbraita stipendiātu programmai?

Esmu nonākusi tajā karjeras posmā, kad vēlos gūt vēl augstākus panākumus. Fulbraita stipendiju programma ir ļoti prestiža. Es respektēju, kā programma veido internacionālas attiecības un sadarbību starp pasniedzējiem, universitātēm un cilvēkiem visā pasaulē.

Kāds ir programmas mērķis?

Programmas laikā ir jāveic pētījums un jāvada lekcijas. Vidzemes Augstskolā es palīdzēšu pieredzējušiem pasniedzējiem. Piedalīšos trīs kursu organizēšanā, kuru tematika saistās ar masu medijiem, jo tā ir mana specialitāte. Runāšu par to, kā mediji ietekmē sabiedrību, kas kopīgs politikai, kultūrai un medijiem, kā arī vadīšu lekcijas par vizuālo žurnālistiku. Šī pusgada laikā lasīšu lekcijas arī Tūrisma stratēģiskās vadības maģistrantūras studentiem. Lekcijās runāsim par to, kā izmantot sociālos medijus, lai attīstītu tūrisma iespējas reģionos. Mediju mārketings ir mans lauciņš, bet tūrisms — pavisam kas jauns.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
11. Februāris, 2014

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kurš jūsuprāt ir šī gada gaidītākais notikums?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Partneri