20. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Smuidra, Vitauts, Smuidris

«Latvian Voices» vairo a cappella kultūru

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Pagājušajā nedēļā Valmierā trīs dienas norisinājās vokālās grupas «Latvian Voices» rīkotās starptautiskās a cappella meistarklases, kurā piedalījās pieci ansambļi no Latvijas un Igaunijas. Meistarklases noslēdzās ar koncertu Valmieras pilsdrupās, kas pulcēja ievērojamu klausītāju skaitu.

«Latvian Voices» vairo a cappella kultūru

«Man ir jārunā divās valodās, jo, kā esat pamanījuši, šis ir starptautisks pasākums, «Latvian Voices» starptautiskās a cappella meistarklases! Iepriekšējās divas dienas Valmierā bija ļoti spraigas, radošas un  enerģijas pilnas, mēs ar meitenēm no sirds esam priecīgas par to, cik brīnišķīgus cilvēkus satikām, cik ļoti daudz dažādu lietu kopīgi pārrunājām, improvizējām, un galu galā apmainījāmies ar brīnišķīgu, vārdos neaprakstāmu pieredzi, bet tas viss šeit varēja notikt,  pateicoties Valmieras atbalstam! Un tāpēc es vēlos, lai mēs visi kopā uzgavilējam Valmierai, pilsētai, kura atbalsta a cappella kultūru!» skanot skaļiem aplausiem, «Latvian Voices» grupas dalībniece Laura Jēkabsone iesāka koncertu, kurā vēlāk uz skatuves kāpa meistarklašu dalībnieki un atrādīja gūtās zināšanas, izpildot a cappella mūziku.

Pateicībā pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums teica: «Valmieras pilsētas un valmieriešu vārdā saku sirsnīgāku paldies grupai «Latvian Voices» par to, ka kā meistarklašu norises vieta tika izvēlēta mūsu pilsēta. Valmiera ļoti priecājas, ka jūs dalāties savā talantā, veidojot šādas meistarklases. Mums ir ļoti maza, bet ļoti stipra cerībiņa, ka šīs nebūs pēdējā meistarklase Valmierā!»

KONCERTA izskaņā vokālā grupa «Latvian Voices» izpildīja vairākas dziesmas no sava jaunā albuma «Sudrabs». Ingas Zaļupes foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
15. Augusts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri