16. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Dārgs, Asja, Asnate, Dāgs

LAMPAS pamatā – drosme

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
LAMPAS pamatā – drosme

Mēneša beigās, 28. un 29. jūnijā, Cēsīs notiks sarunu festivāls LAMPA, kur tiekas dažādu jomu profesionāļi un diskutē par sabiedrībā aktuālām tēmām vairākās pasākuma teltīs abu dienu garumā. No savas pieredzes varu teikt, ka sarunu festivāls LAMPA ir vienreizējs pasākums – pat ja turp dodaties kopā ar draugu un jūsu intereses atšķiras, ir viegli atrast katram savu lekciju, ko apmeklēt, un bieži ir pat grūti izvēlēties.

Šogad sarunu galvenā tēma ir drosme. Festivāla organizatori arī veikuši aptauju un saņēmuši atbildes, ka sevi par drosmīgiem sauc vairāk nekā trešā daļa – 36% – aptaujāto Latvijas iedzīvotāju, taču vairākums jeb 59% atzīst, ka citus par drosmīgiem neuzskata. Arī izveidotajā video organizatori Rīgas Centrāltirgū meklē atbildes uz jautājumu: ko tu darītu, ja rīt pamostos drosmīgs?

Akcijas rīkotāji sastapās ar negaidītu atklātību. Iedzīvotāji lieliski apzinājās robus savos drosmes krājumos, bija gatavi par tiem runāt un zina, ka tieši drosme bieži vien ir iztrūkstošais mozaīkas gabaliņš, kas vajadzīgs gan personības, gan sabiedrības attīstībai.

Par drosmi tiek uzskatīta gan spēja uzveikt slinkumu, gan aktīva rīcība, lai piepildītu savas alkas; būt drosmīgam nozīmē neļaut bailēm sevi kontrolēt, dot sievai brīvdienu un pavadīt visu dienu ar divgadīgu bērnu, kā arī godīgi un atklāti runāt par neērtiem jautājumiem, pat ja tas nav populāri. Patiesībā tādas uzdrīkstēšanās un drosmes mums pietrūkst brīžos, kad esam noguruši un bieži negribam krist acīs, labāk nolīst maliņā.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
11. Jūnijs, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri