20. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte

Laivu maršā „Abuls – Gauja” piedalījušies 376 laivotāji

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Spītējot lietum un vējam, 25.maijā Brenguļu alus dārzā tika dots starts vērienīgam laivu maršam „Abuls – Gauja”, kurā piedalījās 84 laivu ekipāžas jeb 376 laivotāji. Tā kā laivu brauciens paralēli ir arī karnevāls uz ūdens, šīs sezonas temats bija „Peldošie zirgi”, un tā ietvaros laivotāji bija saposuši un izrotājuši savas ekipāžas ar visdažādākajiem aksesuāriem, kā arī īpaši padomājuši par savu vizuālo noformējumu.

Laivu maršā „Abuls – Gauja” piedalījušies 376 laivotāji

Laivu marša žūrijas komisija, kurā tika pārstāvētas Valmieras pilsētas, Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novadu pašvaldības, aktīvā tūrisma centrs „Eži”, kā arī Valmiermuižas alus darītava, lēma par košākajām un atraktīvākajām laivu ekipāžām katrā laivu klasē. Hobiju grupa: 1.vieta – „Vienu jau var!”, 2.vieta – „Lidojošais ikšķilietis”, 3.vieta – „Man laivā benzīns!”; Ģimenes: 1.vieta – „Gardumi.lv”, 2.vieta – „Ādažnieki”, 3.vieta – „Zirgi peld pieguļā”; Nāras: 1.vieta – „Bellas”, 2.vieta – „Rozes, Lilijas un ZIRGS”, 3.vieta – „Draiskās ķēves”; Trīs vīri laivā: 1.vieta – Ledokol im. L.Pikoļova, 2.vieta – Krasnaja armija, 3.vieta – Bušmeistares veterāni; Uzņēmumi/ darba kolektīvi: 1.vieta – Valmiermuižas 1.pajūgs, 2.vieta – AS „Melnis, Brūnis@Dābolainis”, 3.vieta – Valmiermuižas 3.pajūgs”; Vieninieki jeb „oģinočkas”: 1.vieta – Moller Auto Krasta, 2.vieta – Rojinieks.

Jāpiebilst, ka Valmieras pilsētas pašvaldības simpātiju balva – Valmieras kultūras karte, kā arī Kocēnu novada pašvaldības simpātiju balva – abonements Kocēnu Sporta nama apmeklējumam tika pasniegts ekipāžai „Ūdensrozes”.

Vasaras atklāšanas svētku pasākums tika papildināts arī ar jaunas tūrisma akcijas „Apceļo Valmieras pusi” aizsākšanos. Ikvienam interesentam bija iespēja doties nelielā ceļojumā pa Valmieras pilsētu un apkārtējiem novadiem, lai iepazītu interesantus tūrisma īpašos piedāvājumus. Visas vasaras garumā ceļotājiem būs iespēja atklāt no jauna Valmieras pusi, krāt zīmodziņus un atbildēt uz āķīgiem jautājumiem, lai rudenī pretendētu uz vērtīgām balvām.

Ar balvu fondu pasākumu atbalstīja dažādi uzņēmēji no Valmieras, Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novadiem. Organizatori izsaka pateicību Valmieras Drāmas teātrim, TC „Valleta”, veikalu tīklam „Douglas”, džeza klubam-restorānam „Parks”, SIA „Akācija E.V.”, kafejnīcai „KafēRīga”, viesnīcai „Wolmar”, AS „Valmieras piens”, SIA „Valpro”, SIA „Austris AG”, Valmieras muzejam, SIA „FDT”, Mākslas „Galerijai Laipa”, aktīvās atpūtas centram „Baiļi”, Vidzemes Olimpiskajam centram, AS „Dikļu pils”, aktīvās atpūtas kompleksam „Avoti”, SIA „Valmiermuižas pils”, Vika pasaku parkam, Dzīvesprieka akadēmijai „Nu, liela muiža”, krēlsinieku sētai „Lejasbregži”, SIA „Milda”, atpūtas kompleksam „Mazais Ansis”, brīvdienu mājai „Kužas”, pirts namiņam „Stārķu ligzda”, lauku mājai „Lantus”, Inesei Mangulei, viesu namam „Alkas”, AS „Trikātas siers”, saimniecībām „Vīnkalni”, „Mežiņi”, „Kaņepītes”, „Silkalni”, „Adzelvieši”, „Abullāči”, „Arāji” un „Rozītes”.

Lustīgais laivu brauciens no Brenguļiem uz Valmieru norisinājās jau trešo gadu, sadarbojoties aktīvā tūrisma centram „Eži”, Valmiermuižas un Brenguļu alus darītavām, kā arī Valmieras pilsētas, Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novadu pašvaldībām. Šogad pasākums tika kuplināts ar vēl diviem dalībniekiem – Kocēnu un Burtnieku zirgaudzētavām. Katru gadu dalībnieki ir aicināti ievērot vienotu tematu sava tēla veidošanā, šogad tēma bija „Peldošie zirgi”.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri