26. Maijs, 2017
Vārda dienu svin: Varis, Eduards, Edvards

Laikrakstā

Ielu darbi Valmierā

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Pēc ziemas miega labu tempu uzņēmuši ielu rekonstrukcijas darbi Valmierā un pilsētas pierobežā. Tiesa, pa vidu patiešām mērķtiecīgai un loģiskai strādāšanai gadās arī savā ziņā kuriozi, par kuriem laikam galvai vajadzētu sāpēt darbu veicēju hierarhijas vidējam posmam, nevis reālajiem izpildītājiem — strādniekiem.

Saruna Gaujmalā

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Ir patiešām labi, ja sarunu biedrs un reizē tavas valsts premjers nav sterils bijušais eirodeputāts vai biezādains kādreizējais valsts ierēdnis, bet gan pašu puika, ar kuru kopā savulaik dibināta Valmieras privātuzņēmēju apvienība Ozols, kopā sēdēts pie galda Valmieras domē. MĀRIS KUČINSKIS izgājis dzīves skolu gan uzņēmējdarbībā, gan pašvaldībās, tāpēc, manuprāt, kā valdības vadītājs redz spēles laukumu plašāk un dziļāk. Interjers mūsu pārdesmit minūšu sarunai pavisam latvisks un zaļš — sēžam uz viena akmens Gaujas krastā Strenčos, kur tikko oficiāli atklāti  20. Plostnieku svētki.

Stunda sarunai par vērtībām

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Interesanta diskusija notika Vidzemes slimnīcā, kur pārdomās ar kolēģiem par ģimeni un dzīvību kā vērtību dalījās ginekologs un dzemdību speciālists Gints Lapiņš.

Parks, kurā dabas zinībās prātus urdīt

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Jau informējām, ka pirmdien ar tēlnieka Matiasa Jansona veidota Saules pulksteņa atsegšanu SIA «ZAAO» reģionālā atkritumu apsaimniekošanas centra «Daibe» pievārtē tika pieteikta Latvijā pagaidām vienīgā dabas un tehnoloģiju izglītības parka «URDA» izveide.

Kad luga ir izlasīta

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Šodien LMT Mansardā pirmizrādi piedzīvos režisora Feliksa Deiča traģikomisks detektīvs divās daļās «Pārpratums». Jauniestudējuma komandā arī scenogrāfs Valters Kristbergs, komponists Emīls Zilberts.

Saruna ar izrādes kostīmu mākslinieci BAIBU LITIŅU.

Skolas izlaidumā — viegli, gaisīgi, gaumīgi

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Vēl pēdējie eksāmeni, tad izlaidums, un jauniešu domas jau kavējas pie svinīgā brīža tērpa izvēles. Kam vajadzētu pievērst uzmanību, iesaka mākslas pedagoģe, modes māksliniece INGA BERGA-BĪRIŅA.

Kad no prāta aiziet uz sirdi

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

«Veidojot siera gleznu reprodukcijas, esmu izjutusi, ka ar naudu, darbu un labām idejām vien nepietiek, ir vajadzīgs vēl kaut kas...» Tā vairāk nekā 70 cilvēkiem Latvijā, dāvājot fotogrāfiju no pēdējās siera gleznu skates Zemkopības ministrijā, paldies par mazo radošā procesa atbalstā ir pateikusi godu saimniece un ēdināšanas servisa skolotāja, biedrības «Latvijas Siera klubs» aktīva līdzdalībniece RAMONA JIRGENA no Alojas novada Brīvzemnieku pagasta Ozolmuižas.

Par riskiem un mantojumu

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Sadarbībā ar Latvijas Zvērinātu notāru padomi Liesmā turpmāk — atbildes uz lasītāju jautājumiem. Pirmās atbildes sagatavojusi zvērināta notāre Valmierā AINA ZVIDRIŅA.

Par industriālo mantojumu

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Lai veicinātu industriālās vēstures liecību saglabāšanu Vidzemē, četri tūrisma objekti no Vidzemes plānošanas reģiona iesaistījušies pārrobežu projektā «Industriālā mantojuma atdzīvināšana tūrisma attīstībai». Divi no četriem ir mūspusē.

Kocēnos dejotāji ieskandina vasaru

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Šodien sešos vakarā Kocēnu novada pašvaldības dome un novada izglītības iestādes ielūdz uz mācību gada izskaņas un vasaras ieskandināšanas deju kolektīvu lielkoncertu «Cauri gadalaikiem».

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai jau zināt par ko balsosiet pašvaldību vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Partneri