23. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Valgudis, Ralfs, Vitālijs

Laikrakstā

Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Mūsu kalendāros 21. augusts zīmīgs ar garu ierakstu — Konstitucionālā likuma «Par Latvijas Republikas valstisko statusu» pieņemšanas diena. Īsāk un vienkāršāk — neatkarības atjaunošanas diena.

Kopīgi var atrisināt vairāk

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Beverīnas novadā daudzi ievērojuši, ka vietējos kapos staigā jaunieši ar mērlenti un mēra, fotografē, šo to pieraksta. Šie skolēni vasaras nodarbinātības projektā uzsāka Kauguru un Trikātas kapu digitalizāciju.

Kad sadevāmies rokās

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Kopš vakardienas pie Valmieras pilsdrupu ārējās sienas apskatāma akcijas Baltijas ceļš jubilejai veltīta ekspresizstāde, kurā iemūžināti vēsturiskie brīži pirms 30 gadiem.

Bērnus un jauniešus pulcē «Rūjas dadzis»

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Kad «Liesma» 15. augusta rītā ieradās Jeru pagasta Endzeles muižā, kurā vairākas vasaras notiek Rūjienas novada pašvaldības un tās Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra rīkotā vasaras nometne «Rūjas dadzis», tās dalībnieki ir tikko cēlušies, lai no  muižas dārzā uzceltās telšu pilsētiņas dotos brokastīs. Drīz vien visapkārt rīta klusumu nomaina bērnu smiekli un kņada. Tā kā «Liesma» vairāku gadu garumā ir bijusi aculieciniece šīs nometnes aktivitātēm gan sākotnē bijušajā Rūjas skolā, gan vēlāk Endzeles muižā, uzreiz ir skaidrs, ka tik daudz bērnu nometnē laikam gan ir pirmoreiz. Vai tā? Un kā gan ar tik kuplu, vienmēr darboties alkstošo pulku var tikt galā? To stadionā mirkli pirms komandu spēlēm vaicājām šīs nometnes idejas autorei, jauniešu centra vadītājai DAINAI ROZEI.

Burkānciems mūzikā un dzejā

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

17.augusta vakarā Burkānciemā, Dzejnieku ielā, izskanēja cikla Mūzikas svētki Burkānciemā otrais koncerts Uz ceļa dzejnieks apstājas.

Galvenā risināmā problēma

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Neraugoties uz bieži sastopamo visai skeptisko attieksmi pret dažādu socioloģisko aptauju rezultātiem, vairākumā gadījumu tie visai precīzi atspoguļo sabiedrības noskaņojumus. Tajā skaitā arī SKDS nesen veikta aptauja, kura liecina – par galveno Latvijas sabiedrībā risināmo problēmu 76% valsts iedzīvotāju atzīst ekonomiku.

Veterinārārsts – ganāmpulka īpašnieka labākais sabiedrotais

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Jau vairākus gadus Reģionālās  preses dienās Zemkopības ministrijā darba kārtībā ir arī problēmas risinājuma meklējumi par antibiotiku atbildīgu lietošanu. Vienā no pēdējām tikšanās reizēm ministrijā ZM Veterinārā un pārtikas departamenta direktora vietniece Antra Briņķe lūdza lauku žurnālistus pēc iespējas vairāk rakstīt  arī par sāpīgo tēmu, jo starptautiskās organizācijas ir atzinušas, ka antimikrobiālās rezistences (AMR) attīstība rada ne tikai smagas sekas cilvēku un dzīvnieku veselībai, bet nu jau tā kļuvusi par globālu un ātrā tempā pieaugošu draudu veselībai un pat dzīvībai, tādēļ, raugoties rītdienā, vairāk nekā jebkad agrāk ir nepieciešama valstu steidzama un koordinēta rīcība».

Ar skatu gaišajā pagātnē

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Ja man tagad kāds uzdotu jautājumu, vai pēc trīsdesmit gadiem es vēlreiz piedalītos Baltijas ceļā, es, visticamākais, atbildētu apstiprinoši, tikai šoreiz nevis tik daudz, lai nosodītu noziedzīgo Molotova – Rībentropa paktu, bet gan lai protestētu pret padomiskās domāšanas paliekām sabiedrības apziņā.

Atkal satiekas Latvijas Aismas

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

AISMA. Piekritīsiet, ka skan kaut kā īpaši! Rakstniece Ilze Indrāne savā grāmatā «Aisma» raksta: «Tu, kas starp ausmu un gaismu stāvi!»

Viesojas Baltkrievijas vēstnieks Latvijā

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Valmierā viņnedēļ viesojās Baltkrievijas vēstnieks Latvijā Vasilijs Markovičs (Vasily Markovich).

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri