22. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Tamāra, Dziedra

Laikrakstā

Cik Cēsīm mugura plata?

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Vakar sēdēju līdz malām aizpildītās Vidzemes koncertzāles balkonā un klausījos, kā Ostaps... tfu, Jānis Rozenbergs sludina sapulcētai publikai savu pilsētu par topošo latvju Silīcija ieleju – informācijas tehnoloģiju attīstības centru. Kā teiktu lielā kombinatora tautieši, sapņot nav kaitīgi...

Atkal pūš pārmaiņu vēji

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Nedaudz par to, kas notiek valstī. Ir izveidota jauna valdība, parādījušās jaunas politiskās kustības, kas uzvarējušas vēlēšanās. Katra no šīm kustībām mēģina pierādīt savu lietderību un ar savu gribasspēku atrisināt dažādas problēmas.

Zemturu trīsdesmitgade

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Burtnieku novada un pagasta zemnieku saimniecība Zemturi, kurā nu jau otrajā paaudzē darbojas Višņevsku dzimta, ir gana labi pazīstama ne tikai mūspusē. Gan ar piena lopkopību un tiešo piena tirdzniecību, gan ar zaļās enerģijas ražošanu no biogāzes.

BMX ir lipīgs sporta veids

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

ROBERTA TREIMAŅA mērķis ir sasniegt labāko versiju par sevi un šo ideju nodot saviem audzēkņiem. Viņš ir ne tikai treneris, kas BMX braucējus mudina sasniegt labāko fizisko formu, bet arī būtisks padomdevējs. Palīdz sportistam gan izveidot labāko stratēģiju pirms starta sacensībās, gan arī mentāli sagatavoties braucienam. Roberts ir kluba «Tālava/VBSS» BMX treneris un braucējs.

Mākslas terapija atklāj dzīvesstāstus

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Ar mākslas terapeiti LAURU DANILĀNI esam tikušies nometnē bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm, kas tika organizēta projekta «Vidzeme iekļauj» ietvaros, kā arī konferencē «Deinstitucionalizācijas spēles noteikumi», kurā Laura dalījās savā pieredzē, vadot mākslas terapijas sesijas cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem. No Lauras staro liels dzīvesprieks, iespējams, ka tas ir viens no iemesliem, kāpēc viņai tik labi izdodas izveidot kontaktu ar cilvēkiem, kuriem ir garīga rakstura traucējumi. Projekta «Vidzeme iekļauj» ietvaros Laura nodrošina mākslas terapijas pakalpojumus Valmierā un Madonas novadā. Lauras darbu atzinīgi novērtējuši gan cilvēki, kas pakalpojumus saņem, gan pašvaldību sociālie dienesti.

Jaunieši pirmo reizi piedalās globālajā klimata streikā

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Pieprasot politisko atbildību un steidzamu rīcību klimata krīzes risināšanā, pagājušās nedēļas izskaņā simtiem tūkstošu skolēnu un studentu no vairāk nekā 98 pasaules valstīm, tostarp Latvijas, pievienojās «Globālajam streikam nākotnei». Rīgā protesta akcijā piedalījās ap 650 cilvēku, kuru starpā bija arī valmierieši. Sanākušie devās gājienā, ko rīkoja neformālā jauniešu kustība «Fridays For Future Latvia».

Brīvības alkas un cerības

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Mežs vēstures griežos bijis ne tikai Latvijas zaļais zelts un bagātība. Tas jau Otrā pasaules kara laikā un pēc tā kļuva par politisku jēdzienu, nepakļaušanās un pretstāves apzīmējumu.

Cielava – zirgs ar dvēseli

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Mīlestība, kurā nav vietas nodevībai. Mīlestība uz mūžu. Īpaša saikne ar suni, kaķi, zirgu. Šoreiz «Sirdsāķīšu» stāsts par Cielavu – ķēvīti, par kuru saka: viņa ir zirgs ar dvēseli. Par kuras veselību un pat dzīvību cīnījās veterinārārsti, par kuru asarām acīs naktīs lūdzās mazā Odrija un visa viņas ģimene.

Ilgas pēc maizes

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Piecas nedēļas pēc aresta bijām bez Dzimtenes un mājas. Tad aprīļa pēdējās dienās nonācām turpmākajā dzīves vietā – Čerdatu sādžā. Tālāk bija divas mazas sādžiņas un taiga, taiga – līdz tundrai. Sādžas dienvidos – liela upe Čulima, Obas pieteka. Pa to – kaut vai līdz Ziemeļu Ledus okeānam.

Elīnai Vānei – izcilības balva

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Šogad Lilitas Bērziņas balvu par spilgtu aktierdarbu iepriekšējo sezonu laikā saņems Valmieras teātra aktrise Elīna Vāne.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri