20. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Marianna, Ginters, Guntra

Laikrakstā

Pašvaldības aizņemas un būvē uz nebēdu

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Daudzu pašvaldību prakse, aizņemoties valsts budžeta finansējumu pārlieku lielu, pašvaldības reālajai situācijai un vajadzībām neatbilstošu objektu būvniecībai, liecina par īstermiņa domāšanu un bezatbildīgu attieksmi pret saviem nākotnes izdevumiem. Valsts kontrole 15 pašvaldībās vērtēja šādu infrastruktūras projektu ekonomiskā pamatojuma esamību, kā arī to plānošanu un īstenošanu. Revīzijā atklājās visnotaļ bēdīga nākotnes aina. Lielākā daļa sporta un atpūtas objektu visdrīzāk nekad nevarēs sevi atpelnīt, un no pašvaldībām nepieciešamie uzturēšanas izdevumi ik gadu tikai pieaugs.

Ramona Petraviča: «Mūsu senioriem visām durvīm jābūt atvērtām!»

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Tuvojoties Starptautiskajai senioru dienai, kas tiek atzīmēta 1. oktobrī, labklājības ministre Ramona Petraviča aicinās Saeimu rīkot atvērto durvju dienu Saeimas namā. Šāda prakse ieviesta Vācijas Parlamentā, un šī lieliskā pieredze būtu jāpārņem arī Latvijā.

Atkal tie skrējēji

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Uz pārdomām rosināja kādas valmierietes (pat vairāku) ieraksts feisbukā pie ziņas par nupat notikušo Valmieras maratonu. Nav ne pirmā, ne pēdējā reize, kad kādam šis (un tam līdzīgie, kā Valmieras pilsētas svētki, gadatirgi utt.) pasākums slēgto ielu dēļ pabojā tik ierastos ikdienas pārvietošanās plānus ar automašīnu, to starpā piekļuvi bodēm. Izskanēja ieteikums šo pasākumu pārcelt kur tālāk no pilsētas centra – uz memīti, estrādi, Viesturlaukumu.

Ainavu arhitektūras vērtējumā apbalvoti divi mūspuses projekti

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

13. septembrī pirmo reizi tika pasniegtas Latvijas Ainavu arhitektūras balvas nominācijās ĀRTELPĀ, PERSONĪBAS un PROCESI.

Arī Zilākalnā atzīmēs Baltu vienības dienu

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Jau kopš 2000. gada 22. septembrī tiek atzīmēta Baltu vienības diena. Diena izvēlēta par godu 1236. gada 22. septembrī notikušajai Saules kaujai, kurā žemaišu un zemgaļu apvienotais karaspēks iznīcināja apvienoto krustnešu karaspēku.

Topošās medmāsas sākušas jauno mācību gadu

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžas (SKMK) 23 studentes, kuras medicīnas māsas profesiju apgūs praksei pietuvinātā vietā Valmierā, Vidzemes slimnīcā, sākušas iegūt zināšanas māszinībās.

Ekoskolu jaunieši vienojas veloakcijā «Velosipēds vieno»

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Turpinoties Eiropas mobilitātes nedēļai Valmierā, Ekoskolu jaunieši no Valmieras sākumskolas, Valmieras 2. vidusskolas, Valmieras Viestura vidusskolas un privātās pamatskolas Zaļā skola, sadarbojoties ar Valmieras pilsētas pašvaldību, otrdien, 17. septembrī, vienojās veloakcijā «Velosipēds vieno».

12 gadus jauna rezerves riepa

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Sveiks, Rūcamlapas lasītāj! Kā jau visas labas lietas, arī vasaras atvaļinājums reiz beidzas, un tāpēc atkal trīs ceturtdienas mēnesī (atcerieties par lappusi Ar bisi un makšķeri katra mēneša otrajā ceturtdienā!) runāsim par motoriem, četru, triju un divu riteņu spēkratiem, satiksmes dalībniekiem un viņu savstarpējās saskarsmes niansēm, par normatīvo aktu pārmaiņām, satiksmes drošību – ikdienišķo un kampaņveidīgo... Nemaz nevar te visas tēmas uzskaitīt, kas, manuprāt, varētu lasītāju interesēt. Jā, labprāt esmu gatavs ar jums parunāt arī pa telefonu!

Valmiermuižas staļļa vasara

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Šoreiz pie Burtnieka ciemos Valmiermuižas staļļa saimniece RUFINA JURAŠA.

Realizēts projekts 100 olimpieši Latvijai

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Šovasar Valmiermuižā oficiāli tika atklāta paplašinātā Olimpiešu parka teritorija 13468 m2 platībā. Olimpiešu parka labiekārtošana veikta biedrības No Salacas līdz Rūjai LEADER projektu ietvaros, ko finansē Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. - 2020. gadam apakšpasākuma Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju ietvaros. Atbalstu projekta realizācijā sniegusi arī Burtnieku novada pašvaldība.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri