25. Februāris, 2018
Vārda dienu svin: Alma, Annemarija

Laikrakstā

Pudeļu depozīts — gandrīz nāvessods?

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Stikla, plastmasas vai skārda taras apmaiņa pret ķīlas naudu līdz šim Latvijā tika sekmīgi bremzēta, jo savus spēkus cīņai pret to apvienoja pārtikas un dzērienu ražotāji, lielveikali un atkritumu pārstrādātāji. Ražotāji nupat uzrādīja aptauju: 60 procenti Latvijas iedzīvotāju nevēlas segt depozīta sistēmas raisītu cenu kāpumu. Taču vai tā iespaidos Kasparu Gerhardu?

Zemkopības ministrs Valmiera Agro fermā

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Vakar zemkopības ministrs Jānis Dūklavs darba vizītē apmeklēja Burtnieku novadu, kur tikās ar pašvaldības pārstāvjiem un lauku uzņēmējiem. Pēc īsām pārrunām ar novada deputātiem un pašvaldības darbiniekiem Valmieras pagasta Vanagos viņš ieradās graudu ražošanas un lopkopības saimniecību SIA Valmiera Agro Rencēnu pagastā.

Pasaulē nes Valmieras vārdu

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Pirms nedēļas Valmierā, gan Vidzemes Olimpiskajā centrā, gan pie tā atkal varēja redzēt daudzu jo daudzu šķirņu lielus un mazus, biezāka un plānāka kažoka un izskata suņus, kuri no malu malām bija sabraukuši uz tradicionālajām šķirnes suņu nacionālajām divu dienu izstādēm. Gan suņu īpašniekiem, gan viņu četrkājainajiem audzēkņiem šīs vienlaikus ir liela satraukuma un svētku dienas. Lai arī vairāku gadu garumā jau uzkrāta liela pieredze, ne mazāks satraukums un atbildības sajūta ir izstāžu organizatoriem.

Īpašās kultūras dienas

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Kas atkal noticis Baškortostānā, ka gribas par to runāt pat skaļāk nekā parasti? Īpašās dienas — ar viesiem no Latvijas un Maskavas!

Brīnumiem pilnais koferis

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Vēl viena neparasta un bagātinoša draudzība ir aizsākusies Valmieras integrētajā bibliotēkā. Tur pirms kāda laika sabiedriskā labuma organizācijas «Biedrība Kristīgais žēlsirdības centrs» Dienas centra bērni kopā ar savu skolotāju Agnesi bibliotēkas bērnu apkalpošanas nodaļā apmeklēja populāro lasīšanas programmu «Lasīt kopā ar suni». Bērniem tas bija kaut kas jauns, negaidīts. Suņu meitene Zum Zum, mīļi saukta par Zumīti, izrādījās visu saprotoša, gudra un pret bērniem ļoti mīļa. Pirmo iepazīšanās pasākumu vadīja Valmieras bibliotēkas bērnu apkalpošanas nodaļas galvenā bibliotekāre Līga Bujane, kas, kā zināms, ir arī Zumītes saimniece. Sadarbība starp bibliotēku un Žēlsirdības biedrības Dienas centru patika ne tikai bērniem, bet arī skolotājai Agnesei un pasākuma vadītājai Līga. Tik ļoti, ka: «Nolēmām, ka Līga izbrīvēs laiku un atnāks ciemos pie bērniem uz Dienas centru. Ļoti gaidījām jauno tikšanos!» — tā atceras skolotāja Agnese.

Uzrunās Sandra Krastiņa

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Valmieras muzeja Izstāžu namā no 2. marta — Sandras Krastiņas personālizstāde «Būs jārunā».

Ledus veča stāstiņi

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Kad nesen runājos ar nu jau bijušo VOC hokeja arēnas ledus meistaru AIGARU KLAGIŠU, viņš man pastāstīja dažus interesantus atgadījumus, tepat Valmieras ledus arēnā notikušus. Lūk, trīs mazas ainiņas...

Vairāk par 500 eiro vērta... panna

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Nesen man bija ekskluzīva iespēja pabūt Latvijas Bankas naudas glabātavas ēkā, kur, iespējams, pati interesantākā vieta ir naudas ekspertīzes laboratorija. Šoreiz par to, kā un kur cilvēki mēdz glabāt naudu ārpus bankas un kādas problēmas tāpēc nākas risināt naudas ekspertiem.

Vēl viena sertificēta pirtniece

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

«Bērnībā, kad mamma ar tēti tepat Burtniekos nopirka savu privāto mājiņu, pa taciņu mēs visa ģimene bieži gājām uz kaimiņu mājas melno lauku pirtiņu. Pēc kārtīgas izsildīšanās un pēršanās negribējās dodies prom, biju ar mieru vai visu nakti tur pavadīt, tik ļoti pievilka pirts burvība. Pirts fascinē joprojām!» — tā, tiekoties Burtnieku pagasta «Kronīšos», saka šo māju viesmīlīgā saimniece, Valsts sociālās aprūpes centra «Vidzeme» pakalpojumu nodrošināšanas nodaļas vadītāja RUDĪTE KLEINBERGA.

Deju kolektīvam Solis 20 gadu jubileja

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Necerēti, iepriekš neplānoti, 1998. gada septembrī jau tā lielajam dejotāju pulkam Valmieras pagastā pievienojās jauns, jautrs vidējās paaudzes kolektīvs.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai jūsuprāt Rimšēvičam jāatkāpjas?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 
 

Partneri