24. Novembris, 2017
Vārda dienu svin: Velta, Velda

Laikrakstā

Prokrusta gulta, Šadurska kritēriji

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Jau «slavenais» skolu tīkla optimizācijas pētījums apliecina, ka valdošās koalīcijas (ne)stabilitāte izpaužas arvien dīvainākos veidos. Atliek cerēt, ka pēc budžeta apstiprināšanas premjers sadūšosies apvaldīt izglītības un zinātnes ministru.

Invalīds meklē darbu

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Latvijas augstskolās notiek forumu cikls, aicinot diskutēt par to, kādas ir iespējas cilvēku ar īpašām vajadzībām iesaistīt darba tirgū. Vidzemes Augstskolā bija saruna par sociālo uzņēmējdarbību kā vienu no iespējām.

Labai lietai — jau trešā sezona

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Otrdien basketbola komandas Valmiera/ORDO trīs jaunie spēlētāji — sešpadsmitgadnieki Ojārs Alekss Bērziņš un Jānis Kāposts, kā arī deviņpadsmitgadnieks Niks Kārlis Jansons — viesojās Valmieras sākumskolā, uzsākot jau trešo sezonu projektam «Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO».

Izaugsmes un sasniegumu pamatā — stabilitāte

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Pēdējā laikā (un tas jau kļūst nogurdinoši, pat aizvainojoši) liela daļa ziņu un sarunu, kas nereti ievirzās arī negatīvās nokrāsās, grozās ap skolu un skolotāju, kuram katru dienu no jauna jāsaņemas, jāsaglabā miers un līdzsvars, lai nodrošinātu kvalitatīvu izglītību, kas ir kā skolēnu, tā viņu vecāku interesēs. Kā vienā, tā otrā pusē īstu vētru sacēlis nozares ministrijas pasūtītais pētījums, kas nosaucis konkrētas likvidējamās vai reorganizējamās skolas. Un sliktajā ziņā, kā tagad bieži mēdz teikt, iekļuvusi arī Mazsalacas vidusskola, pēc brīža kā pārsteigums nonākot labo ziņu virsrakstos, jo Draudzīgā aicinājuma fonds, paziņojot ikgadējos izcilniekus pēc centralizēto eksāmenu rezultātiem, Mazsalacas vidusskolu kopvērtējumā ierindojis 1. vietā pilsētu vidusskolu grupā.

Recepšu kaudzes izzudīs

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

E-veselības sistēmas lietošana obligāta būs no 2018. gada 1. janvāra.

Aicina pieteikt Valmieras ģimenes apbalvojumam

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Lai iedrošinātu vecākus pavadīt vairāk laika kopā ar bērniem, visā Latvijā norisinās Labklājības ministrijas iniciētais projekts «Maziem mirkļiem ir liela nozīme». Valmieras pašvaldība apbalvojumam aicina pieteikt pilsētā dzīvojošas ģimenes, kas tur godā ģimeniskās vērtības.

Džogdžakarta: par badmintonu un Indonēziju

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Šķiet, nebūs daudz Liesmas lasītāju, kuri pabijuši tālajā Indonēzijā. Nesen vesels bariņš latviešu jauniešu, starp kuriem dominēja valmierieši, šajā valstī pārstāvēja Latviju pasaules junioru (U-19 vecuma grupā) čempionātā badmintonā. Savos iespaidos — gan par sportu, gan par šo mums eksotisko pasaules stūrīti — dalījās mūsu valsts U-17 un U-19 izlašu treneris valmierietis ANDIS BĒRZIŅŠ.

Kā nekļūt par kopiju

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

I

Kas augšāmcels Burtnieku pili? — vaicā kāda žurnāliste.

Mēs varējām uzsliet modernu bibliotēku, kura, kļūstot par kultūras centru, arvien intensīvāk ienāk kultūras dzīves notikumu apritē, taču nav atrodams kods, norūpējusies Maruta Voitkus-Lūkina, bet — iespējams, un varbūt tas ir iekodēts mūsu valodā.

Novērtējam citu pieredzi

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Viens no būtiskākajiem sociālo rehabilitācijas pakalpojumu sniedzējiem cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem ir ergoterapeits, turklāt jāapzinās šī speciālista loma arī jaunu sociālo pakalpojumu plānošanā. Tā secinājuši vairāki Vidzemes reģiona pašvaldību sociālo dienestu pārstāvji pieredzes apmaiņas braucienā, viesojoties sociālo pakalpojumu sniegšanas vietās Jelgavas novadā, Rīgā un Siguldā.

Valmiermuižas saime aicina uz Ziemas saulgriežu tradīciju vakaru

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Valmiermuižas saime 16. decembrī septiņos vakarā aicina uz īpašu Ziemas saulgriežu tradīciju vakaru, kur folkloras kopas «Dandari» virsvadībā caur dančiem, dziedāšanu, zīlēšanu un citām ēverģēlībām varēs iepazīt, kā gada gaišākie svētki svinami īsteni latviskās tradīcijās.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Ko vēlat Latvijai, tās 99. gadu jubilejā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 

Partneri