25. Septembris, 2017
Vārda dienu svin: Rauls, Rodrigo

Laikrakstā

Drošības, pašapziņas un smadzeņu jautājums

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Ļoti nopietns politiskais zemteksts ir ieilgušajam, tehnokrātiskajam un ārēji garlaicīgajam strīdam par Latvijas Mobilā Telefona un Lattelecom ne-/apvienošanu. To apliecina (vienmēr tik flegmatiskā) vides un pašvaldību ministra pēkšņais emociju izvirdums šonedēļ, asi uzbrūkot abu uzņēmumu mazākuma akcionāram Telia.

Koši ziedošā ceļmalā Vecatē

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Braucot pa autoceļu Valmiera — Mazsalaca, iepretī Vecates pagasta centram braucēju skatienu arvien piesaista ar izdomu izveidotā dekoratīvo augu dobe. No agra pavasara līdz pat salam tur kaut kas plaukst un zied. Blakus dobei pašlaik bagātīgi un koši saziedējusi dāliju kolekcija. Ziedošā ceļmala kļuvusi par vienu no Vecates vizītkartēm. «Liesmai» palaimējās satikt tās veidotājus un kopējus, vecatiešus REGĪNU KVETKOVSKU un GUNĀRU BERGU.

Kritika mani motivēs

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Tā sola basketbolistu Valteru dinastijas pagaidām pēdējais profesionālā līmenī uzspēlējušais puisis Kristaps, ko Valmierā toreizējo valsts čempionu Valmiera/ORDO formā laukumā ieraudzījām pērnās sezonas izskaņā. Tobrīd ar viņa un līdz šim ekskluzīvākā valmieriešu leģionāra pieredzējušā Eirolīgas centra Dora Fišera duetu tika saistītas mājinieku vismaz bronzas cerības Latvijas čempionāta izslēgšanas spēlēs. Tomēr liktenis izspēlēja ļaunu joku ar Kristapa veselību, un pēc nepilnām divām spēlēm viņš uz savu jauno komandas biedru sērīgo sezonas finišu jau noraudzījās no rezervistu soliņa nekustināmā gala. Taču KRISTAPS VALTERS joprojām ir Valmierā un, šo pirmdien nosvinējis 36. dzimšanas dienu, jau kā komandas galvenais treneris gatavo savējos 2017./2018. gada LBL virslīgas sezonai, pirmajai savā galvenā trenera karjerā.

Studē tuvāk dzīvesvietai

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Vidzemes slimnīca sāk sadarbību ar Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžu.

Jaunas iespējas projektiem

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Līdz oktobra vidum Valmieras novada fonds ir atvēris divas programmas jauniem projektiem Valmieras apkaimē. Jau ierastais projektu konkurss «Sev, tev, novadam» gaida lielākas vai mazākas idejas, kas vērstas uz līdzcilvēku iesaistīšanu fiziskā vai citādā dzīvesvides pilnveidē. Savukārt jaunums ir Ziedotāju aplis, kam var piedāvāt 2000 eiro vērtas ieceres, kas drīzāk vērstas uz sabiedriskā labuma darbības nodrošināšanu, regulāriem pakalpojumiem, bet tikpat labi var ietvert vides objektu izveidi vai vienreizēju pasākumu rīkošanu.

Asinis, sviedri un asaras...

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Viens no interesantākajiem un vērtīgākajiem piedāvājumiem nesen aizvadītajos Kokmuižas svētkos, manuprāt, bijis Andas Munkevicas stikla skulptūru izstāde. Liels palies par šādu iespēju iepazīties ar mazmazītiņu daļu no nu jau atzītas mākslinieces darbiem jāteic svētku režisorei Jolantai Borītei, kura izstādes laikā Siguldā mākslinieci bija uzrunājusi ar domu atdzīvināt seno Kocēnu zirgu stalli.

Bezsaimnieka kaķi veido kolonijas

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Viens no Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas pacientiem sociālajos tīklos izplatīja ziņu, ka šīs ārstniecības iestādes teritorijā savairojušies bezsaimnieka kaķi, ka to nu jau varētu būt ap sešdesmit. Šī informācija nonāca arī līdz dzīvnieku aizsardzības biedrībai «Trīnīte»: «Mums lūdza palīdzību, un mēs iesaistījāmies. Par šo situāciju sižets bijis Valmieras televīzijā, palīdz arī laikraksts «Ziemeļlatvija», informācija tika izplatīta arī biedrības mājas lapā, kā arī no mutes mutē caur veterinārās klīnikas «Mājas mīlulis» klientiem.

Skolēna apliecība laiku lokos

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Pagājušas pirmās jaunā mācību gada atkalredzēšanās satraukuma pilnās dienas un sācies aktīvs mācību darbs. Sākoties jaunajam mācību gadam, katram Latvijas skolēnam būs jāatjauno vai no jauna jāiegādājas un mācību iestādē jāapstiprina skolēna apliecība, kas ir skolēna identitāti un statusu apliecinošs dokuments. Atbilstoši normatīvajā aktā noteiktajam pedagoģiskā procesa organizēšanai viens no nepieciešamajiem dokumentiem vispārējās pamatizglītības, vispārējās vidējās izglītības iestādē un arī profesionālās izglītības iestādē ir skolēna apliecība, kurā norāda izglītojamā vārdu, uzvārdu, perso­nas kodu, izglītības iestādes nosaukumu un klasi, kurā izglītojamais mācās.

Vidzemes Augstskolā attīstīsies STEM studiju programmas un pētniecība

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Reaģējot uz izmaiņām globālajā un nacionālajā darba tirgū, kā arī stiprinot Latvijas zinātnisko institūciju pētniecisko un inovatīvo kapacitāti, Vidzemes Augstskola (ViA) laika posmā no 2017. gada septembra līdz 2020. gada martam īsteno divus Darbības programmas «Izaugsme un nodarbinātība» Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projektus ar kopējo vērtību vairāk nekā viens miljons eiro.

Valmieras hokejistiem Latvijas kausā pirmais zaudējums

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Otrajā mājas spēlē Vidzemes Olimpiskajā centrā hokeja klubs Valmieras HK/BSS/ViA tikās ar Zemgale/JLSS komandu, kuras sastāvā šogad spēlē bijušais Valmieras komandas spēlētājs Aleksejs Jakovļevs. Spēle valmieriešiem noslēdzās nelabvēlīgi — 1:2. Vienīgos vārtus mājinieku labā guva Mikus Ozols.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kurš tad galu galā ir sporta veids nr. 1 Latvijā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Partneri