29. Marts, 2017
Vārda dienu svin: Agija, Aldonis

Laikrakstā

Nekustamā īpašuma minimums

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Šīs nedēļas sākumā Rīgā pie Saeimas nama notika pasākums ar nosaukumu Tautas sapulce, kura gaitā ap 150 cilvēku prasīja atcelt nekustamā īpašuma nodokli (NĪN) vienīgajam mājoklim. Vienlaikus šie 150 cilvēki bija tikai niecīga daļa no daudziem tūkstošiem ar esošo NĪN aprēķināšanas kārtību neapmierināto Latvijas iedzīvotāju, vismaz daļa no kuriem vairs vienkārši nav spējīga samaksāt strauji pieaugušo nodokli.

Sistēmā notiek pārmaiņas

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Latvijā ir aizsācies deinstitucionalizācijas (DI) process. Tā mērķis ir gan cilvēkiem ar invaliditāti, gan bērniem, kuri dzīvo sociālās aprūpes centros, dot iespēju, veidojot speciālas atbalsta programmas, prasmīgāk iekļauties sabiedrībā.

Par nekustamā īpašuma nodokli

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

2016. gada aprīlī mēs, manabalss.lv iniciatīvas «Par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam» 10805 iedzīvotāji, iesniedzām Saeimā prasību par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam nekustamajam īpašumam, kas īpašniekam ir vienīgā dzīves vieta.

Gardas pusdienas — no pārtikas pakas

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Biedrība «Kristīgais žēlsirdības centrs» joprojām turpina līdzdarboties Eiropas atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām projektā. Biedrības zupas virtuves personāls labprāt izmanto šajā projektā dāvātās pārtikas pakas, gatavojot arī no tām garšīgas pusdienas Valmieras maznodrošināto ģimeņu bērniem. Projektā paredzēts arī izglītot centra bērnus, viņu māmiņas un vecmāmiņas, lai pārtikas paku saturs tiktu maksimāli daudzpusīgi izmantots ģimenēs.

Drošība mājoklī jāmāca jau bērnībā

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Ir Mājokļa drošības mēnesis 2017, un Valmieras sākumskolā viesojās Gjensidige Latvija, Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts policijas un Sarkanā Krusta darbinieki, lai izglītotu jaunāko klašu skolēnus par drošību mājoklī.

Pēc saimniekošanas pieredzes uz Čehiju

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Valmieras Lauku konsultāciju birojs aktīvi iesaista uzņēmējus mācību un pieredzes apmaiņas pasākumos ne tikai Latvijā, bet arī citviet Eiropā.

Cilvēki — Latvijas novadu dārgumi

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Vēsturi veido cilvēki, un ir daudz nozīmīgu personību, par kurām sarakstītas grāmatas, veidotas filmas un māca skolā. Taču katrā pagastā un novadā ir cilvēki, kuri plašākai sabiedrībai nav zināmi, bet kuri ir devuši nozīmīgu ieguldījumu vietējā mērogā. Tāpēc Latvijas Okupācijas muzejs rīkoja stāstu konkursu 7. — 12. klašu skolēniem «Cilvēki — Latvijas novadu dārgumi» trijās kārtās. Līdzīgi konkursi pašlaik notiek visos Latvijas kultūrvēsturiskajos novados.

Kocēnu un Rūjienas skolēni starptautiskā uzņēmumā

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Jaunburtnieku pamatskolas 9. klases skolēns Artūrs Students un Rūjienas vidusskolas 10. klases skolēns Kristers Uglanovs Somijas galvaspilsētā Helsinkos piedalījās starptautisko skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgū.

Latvijas Boccia čempionātā

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas (LBJISF) rīkotais Latvijas Boccia šāgada čempionāts sākās ar priekšsacīkstēm novados. Tradicionāli, kā katru gadu, Vidzemes novada sacensības notika februāra beigās Cēsīs.

Īpaši ārsti palīdz cilvēkiem

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Zirgs palīdzējis karot un zemi art, suns jau gadu simteņiem bijis mājas sargs un labākais draugs, bet delfīni apbrīnoti kā jūras eņģeļi, kuri veduši briesmām pakļautos krastā. Tagad šie dzīvnieki kļuvuši par īpašiem dakteriem, lai sargātu cilvēku veselību.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai piedalīsities šī gada Lielās talkas pasākumos?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri