21. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Lai veicas!

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Ziedošā maija izskaņā skolēni pacilāti noslēdz 2017./2018. mācību gadu un priecīgi dosies vasaras atpūtā. 9. un 12. klases kolektīvi aizvada dienas, kārtojot valsts pārbaudes darbus, savukārt 6. klases sākumskolās svin izlaidumus. Katram no viņiem tas ir nebijis dzīves izaicinājums, pēc kura sekos pārmaiņas — mainīsies skolas telpas, klases biedri un, iespējams, arī skolotāji. Daudz jaunu pagriezienu zinību ceļā.

Lai veicas!

Saposti bērni, vecāki un skolotāji pulcējās izpušķotajā zālē, gaisā virmoja prieks par padarīto. Šādā atmosfērā tika aizvadīts 6. klases izlaidums Valmieras Pārgaujas sākumskolā. Skolēni ar pacilātu noskaņojumu iesoļoja zālē. Mācību iestādes direktors Viktors Litaunieks bērniem novēlēja atvērt savas sirdis, acis un ausis jaunām zināšanām, jo viss iegūtais dzīvē noderēs.

«Kādu dienu tētis dēlam iedod naudiņu tik, cik maksā rupjmaizes klaips, bet jūs zināt — kā jau veikalā, priekšā ir nolikti kārumi. Tieši mazo bērnu acu augstumā. Bērniņš skatās uz tiem kārumiem un uz naudiņu un nevar izlemt. Ja viņš paņems gardumu, viņam neiznāks naudas rupjmaizes klaipam. Viņš domā un domā, un izdomā: «Lūdzu, man rudzu maizes kukulīti, jo tas būs visai ģimenei — brālīšiem, māsām, mammai un tētim.» Bet pārdevēja, redzēdama bērna ilgo neizlēmību, viņam saka: «Zini, šodien mums ir akcija: ja pērk rupjmaizes kukulīti, komplektā nāk kārums.» Jums dzīvē bieži vien būs kārdinājums, bet, ja izvēlēsieties domāt par citiem, par ģimeni, tas vienmēr jums nāks atpakaļ ar labu,» zīmīgi izlaidumā teica V. Litaunieks.

Lai priecīgs skolas noslēgums, veiksme gala pārbaudījumos un izdodas uzkāpt iecerētajos dzīves kalnos!

GLUŽI KĀ TAURIŅI skolēni mācību gada laikā patīkami pārsteiguši savus skolotājus un vecākus. Izlaidumā muzikālā priekšnesumā Valmieras Pārgaujas sākumskolas 6.a klase publiku iekustināja ar atraktīvu priekšnesumu — grupas Musiqq dziesmu «Sekundes». Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
31. Maijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri