18. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita

Lai skolēniem drošāks vasaras brīvlaiks

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

J. Endzelīna Kauguru pamatskolas teritorijā un Kauguru kultūras namā notika «Drošības diena», kurā skolēni pirms došanās vasaras brīvlaikā tika iepazīstināti ar ugunsdrošības teorētisko un praktisko pusi. Lai mācības tiktu uztvertas labāk, skolēni bija sadalīti divās grupās.

Lai skolēniem drošāks vasaras brīvlaiks

6.-9. klašu skolēni skolas teritorijā skatījās un izmēģināja praktiskos ugunsdzēsēju demonstrējumus, kurus tiem rādīja Beverīnas novada brīvprātīgo ugunsdzēsēju komandas priekšnieks Sergejs Melngāršs ar komandu. Skolēnus iepazīstināja ar ugunsdzēsēju mašīnu, tās funkcijām, tika stāstīts un rādīts, kā tā darbojas, tāpat viņi varēja izmēģināt arī paši dzēst uguns liesmu, izmantojot ugunsdzēšamo aparātu!

Kamēr lielākie skolēni nodarbojās ar ugunsdzēsības praktisko pusi, mazie – 1.-5. klašu skolēni – Kauguru kultūras nama zālē piedalījās izglītojošā lekcijā, ko vadīja Valmieras rajona BUB priekšsēdētājs Egīls Kaužēns un pārstāvji no Valsts policijas. Pēc tam abas grupas mainījās ar vietām.

Savas zināšanas un prasmes brīvprātīgie ugunsdzēsēji demonstrēja arī mazākajiem novada iedzīvotājiem, stāstot un informējot par ugunsdrošību PII «Pasaciņa» audzēkņus un personālu Mūrmuižā.

PRAKTISKAJĀS NODARBĪBĀS piedalījās Beverīnas novada skolu vecāko klašu bērni.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
12. Jūnijs, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri